تربیت را میتوان در هنرعرضه کرد/ عروسک ها به زودی روی صحنه می روند
+ پ -
تربیت را میتوان در هنرعرضه کرد/ عروسک ها به زودی روی صحنه می روند
بازیگر تئاتر وکارگردان فیلم کوتاه بندرلنگه:

تربیت را میتوان در هنرعرضه کرد/ عروسک ها به زودی روی صحنه می روند

آرمان بحرینی بازیگر ۱۸ساله تئاتر و کارگردان فیلم کوتاه بندرلنگه کم سن وسال ترین فیلمساز بندرلنگه کار خود باتئاتر دربسیج هنرمندان بندرلنگه آغاز وساخت فیلم کوتاه “خط” و همچنین تدوین فیلم مستند “زیر سایه خورشید” را در کارنامه هنری دارد و به زودی نمایش عروسکی را روی صحنه می برد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، آرمان بحرینی بازیگر تئاتر وکارگردان فیلم کوتاه بندرلنگه در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده با اشاره به اینکه تربیت در ظرف هنر شخصیت انسان پس از تولد در سه دوره تربیتی شکل میگیرد گفت : در نه ماه قبل از تولد که دوره اول حیات است نیز بسیار مهم است.
بحرینی با بیان اینکه سه دوره در تربیت هنرمندانه اسلامی سه تا هفت سال است اظهار کرد : از غذایی که والدین خورده اند تا آرامشی که داشته اند و تشویشی که تحمل کرده اند یا آزادی که و اما چشیده اند و یا حصری که کشیده اند که دوره تربیت هنرمندانه اسلامی است.
وی بیان کرد : هفت سال اول فرزند آماده می شود تا آن چه را دورو بر اوست یا در دست رس او و یا به دور از دست رس او قرار گیرد تا آن چه را که لازم است با لمس و تماس تجربه عینی نماید .
کارگردان فیلم کوتاه بندرلنگه تصریح کرد:دستش ،چشمش ، گوشش وهوشش با تجربه رشد نماید و درس مهم این دوره که تا پایان عمر با فرد میماند و آزادی و آزادگی او را شکل میدهد نتیجه همین آزادی عمل در کودکی است.
بازیگر تئاتربندرلنگه با بیان اینکه هفت سال دوم که دوره راهنمایی فرد به وسیله والدین در خانه و آموزش دهندگان در مدرسه است به دوره بندگی معروف است اضافه کرد: متعلم می بایست به راهنمایی اطرافیان گوش فرا دهد و بر آن پایه عمل نماید .
وی افزود: هفت سال سوم فصل آموزش دیدن برایه ورود به زندگی و اداره کردن آن وتشکیل خانواده و تامین امنیت و معیشت خانواده دراین دوره که از چهارده تا بیست و یک سالگی است به دوره وزارت یا وزیری معروف است در این دوره است که فرد باید مورد مشورت در امور ونظر خواهی از او در مسایل حال و آتی خانواده ، شهر و محله قرار گیرد و اینان همان گروهی هستند.
کارگردان فیلم کوتاه بندرلنگه با اشاره به سخنان رهبر که مکرر از آن هاصحبت به میان می آورد و روی آن ها حساب ویژه باز می کند و از فداکاری های آن ها در جنگ تحمیلی به نیکی یاد میکند تربیت در ظرف هنر است خاطرنشان کرد : خود زندگی صحنه هنرمندی افرادی است هر کس می آید نقش خود را درصحنه چند روزه زندگی ایفا می کند و میرود.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff