تربیت انسانی رسالت اصلی آموزش و پرورش است
+ پ -
تربیت انسانی رسالت اصلی آموزش و پرورش است
مشاور مدیر کل آموزش و پرورش هرمزگان:

تربیت انسانی رسالت اصلی آموزش و پرورش است

رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات کارکنان آموزش و پرورش استان هرمزگان ومشاور مدیر کل گفت:رسالت اصلی تعلیم وتربیت که بردوش وزارت اموزش و پرورش می باشد تربیت انسانی است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم ، رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات کارکنان آموزش و پرورش استان هرمزگان ومشاور مدیر کل در مراسم نواختن زنگ مهر ایثار و مقاومت ضمن ابلاغ سلام گرم مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان گفت : همه ی هم و غم تعلیم و تربیت ساختن پزشک و مهندس نیست بلکه هدف اصلی دستگاه تعلیم و تربیت اسلامی ساختن انسانی است که دراجتماع برای مردم ان جامعه موثر باشد نه فقط برای رفع مشکلات زندگی شخصی خودش .

پرویز دهقانی یاداور شد : رسالت اصلی تعلیم وتربیت که بردوش وزارت اموزش و پرورش می باشد تربیت انسانی است با اهداف متعالی به طوری که در جهت سعادت دنیوی و اخروی خود و همنوعانش گام بردارد.

در این نشست فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حاجی آباد مقابله باجنگ نرم دشمن را یادآور شده و خاطر نشان کرد : دانش اموزان ما دیروز در جبهه ها جنگیدند و جنگ سخت بود امام آسان چون دشمن در مقابل بود اما امروز جنگ نرم دانش اموزان ما بسی سخت تر است چون دشمن در لباس رسانه و ماهواره است .

سرگرد امیری کیا تصریح نمود : دانش آموزان دیروز ما در آن جنگ سخت، خون دادند و امروز ما باید با مقابله با جنگ نرم ادامه دهنده راه آن شهیدان سرافراز باشیم . رئیس اداره آموزش و پرورش نیز ضمن تقدیر و تشکر ازحضور مسئولین در این مراسم گفت : موفقیت شش نفراز دانش آموزان حاجی آبادی در راهیابی به دانشگاه علوم پزشکی و سایر دانشگاههای معتبر کشور نشان از به ثمر نشستن زحمات بی وقفه مجموعه آموزش و پرورش می باشد.

IMG_0012

مهدی سالاری خاطرنشان کرد : کسب رتبه خوب در میانگین نمرات پایانی نهایی در استان و نزدیک شده به میانگین کشوری مطلوب این شهرستان نبوده و برای کسب رتبه اول استانی باید با هم دلی و همراهی تلاشی مضاعف داشته باشیم .

لازم به ذکر است رئیس اداره آموزش و پرورش در راستای تشویق و ترغیب دانش اموزان در کنکور سال نودو پنج از پرداخت مبلغ صدمیلیون ریال برای رتبه های تک رقمی و ،پنجاه میلیون ریال برای رتبه های دو رقمی و سی میلیون ریال برای رتبه های سه رقمی خبر داد.

سالاری پرداخت هزینه سفر زیارتی کربلای معلی به سه نفر از دانش آموزان پذیرفته شده در دانشگاه علوم پزشکی را از دیگر اقدامات این آموزش و پرورش در راستای تشویق دانش اموزان برشمرد.

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff