تذکر نماینده هرمزگان به وزیر کشور و وزیر اقتصاد/ منافع استان نباید فدای بازی های سیاسی شود
+ پ -
تذکر نماینده هرمزگان به وزیر کشور و وزیر اقتصاد/ منافع استان نباید فدای بازی های سیاسی شود

نماینده مردم مرکز هرمزگان با اشاره به موضوع الحاق بخش هایی از هرمزگان به فارس و نحوه واگذاری آلومینیوم به بخش خصوصی به وزیر کشور و وزیر اقتصاد تذکر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ ابوالقاسم جراره نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نطق اضطراری خود  گفت:  قطعنامه حقوق بشری سازمان بین الملل به کسانی که دنبال ارتباط با کدخدا بودند نشان داد که کدخدا قابل اعتماد نیست و حرفهای منتقدان را ثابت کرد.

وی با اشاره به رواج  توهین به منتقدان توسط دولت اظهار کرد: ودولتیان از بالا به پایین هرکسی را که انتقاد کند جای پاسخ مورد  توهین و اهانت قرار می دهند.

جراره با بیان اینکه دولت به اولویت های مردم توجه نمی کند که باعث بی اعتمادی مردم می شود، افزود:در روزهای اخیر وام های ۲۵ میلیون تومانی خودرو به روش های گوناگون برای حل مشکل خودرو سازها ارائه شد اما برای پرداخت وام سه میلیون تومانی ازدواج دچار مشکل هستیم.
وی تصریح کرد: اولین اصل اقتصاد ثبات است که متاسفانه در کشور شاهد آن نیستیم .

نماینده مردم هرمزگان با بیان اینکه ضعف مدیریتی در استان هرمزگان مزمن است، تاکید کرد:  در سیلی از هفته قبل اعلام می شود  ۱۳ نفر به کام مرگ می روند و  جان مردم در استان ما فدای ضعف مدیریتی می شود.

 

وی با اشاره به ممانعت مدیر استان از جابجایی بیمارستان مخروبه افزود: چرا مسئولین برای رسیدن به اهدافشان با جان مردم بازی می کنند و با خواسته های غیر معقولشان مانع از انتقال این مکان درمانی می شوند.

 

جراره تصریح کرد:افرادباسابقه استان از بدنه استان کنار گذاشته می شوند و افراد که هیچ گونه سابقه مدیریتی ندارند وارد هرمزگان می شوند.
وی با بیان اینکه استان هرمزگان فدای بازی های سیاسی می شود، گفت: شنیدها حاکی از  الحاق بخش هایی از هرمزگان به فارس دارد لذا به وزیر کشور اخطار می کنم به هیچ وجه به فکر واگذاری بخش هایی از هرمزگان نباشد.

 

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به نحوه غلط  واگذاری آلومینیوم تاکید کرد: منابع هرمزگان گوشت قربانی مرکزنشینان شده است خیلی راحت بین خودشان تقسیم می کنند.

 

وی تاکید کرد: به وزیر اقتصاد تذکر جدی می دهم که سریعا جلوی این واگذاری رو بگیرند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff