تدابیر لازم برای رفع مشکلات مسکن مهر انجام شود/قبل از اینکه تعاونی ها تبدیل به یک بحران اجتماعی نشده اقدام شود
+ پ -
تدابیر لازم برای رفع مشکلات مسکن مهر انجام شود/قبل از اینکه تعاونی ها تبدیل به یک بحران اجتماعی نشده اقدام شود

معاون فرماندار رودان گفت: رفع و رسیدگی مشکلات با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و بانک های عامل و اعضاء تعاونی ها انجام شود و تدابیر لازم باید با قید فوریت اندیشیده و تا قبل از آنکه وضعیت تعاونی ها تبدیل به یک بحران اجتماعی با تبعات و پیامد ها ی ناشی از آن نشده، اقدام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه کارگروه مسکن شهرستان رودان با بیان برخی مشکلات مربوط به ۵ تعاونی مهر دهبارز ،کارگران پر توان ، کارگران رودان ، کارمندان توانا و گلستان، گفت: رفع و رسیدگی  مشکلات با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و بانک های عامل و اعضاء تعاونی ها انجام شود و تدابیر لازم باید با قید فوریت اندیشیده  و تا قبل از آنکه وضعیت تعاونی ها تبدیل به یک بحران اجتماعی با تبعات و پیامد ها ی ناشی از آن نشده، اقدام شود.

 

معاون فرماندار رودان اظهار کرد: به گونه ای برنامه ریزی صورت گیرد تا هم بتوان مشکل مسکن اعضاء حل و فصل شود و همه مسائلی از جمله تمدید دوره مشارکت ، طرح تفکیک اسناد ملکی و صدور دفترچه اقساط جهت بازگرداندن سرمایه به بانک ها مرتفع کرد.

 

نیک طبع افزود: جلسات تخصصی مابین ادارات راه و شهر سازی و شهرداری رودان به منظور بررسی و پیگیری مشکلات مسکن مهر رودان و با هدف تسریع در رفع مشکل برگزار و تلاش گردد تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

 

وی در راستای رفع مشکل تعاونی کارگران رودان مسکن مهر، خواستار اعطای وام قرض الحسنه به هر عضو این تعاونی ظرف مدت ۱۵ روز آینده شد و بر پیگیری لازم توسط مدیریت تعاونی تاکید کرد.

 

نیک طبع همچنین خواستار طرح مشکلات تعاونی های شهرستان رودان در جلسه کمیته اعتباری بانک ملت استان و اعلام نتیجه به کارگروه مسکن رودان شد.

 

معاون فرماندار رودان در پایان بر لزوم تشکیل کارگروه مسکن به صورت ماهیانه به منظور رصد و پیگیری مشکلات مربوطه در سطح شهرستان رودان تاکید کرد.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff