تحول بنیادی در سیستم آموزشی کشور از برنامه های دولت تدبیر امید است
+ پ -
تحول بنیادی در سیستم آموزشی کشور از برنامه های  دولت تدبیر امید است

فرماندار ویژه میناب بیان کرد: نقش آموزش و پرورش در سیستم حرکتی هر کشوری نقشی محوری و زیرساختی و روش دولت تدبیر و امید ایجاد تحول در سیستم آموزشی بر مبنای پیشرفت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، ابوذر مهدی نخعی معاون استاندار هرمزگان در مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش میناب گفت: نقش آموزش و پرورش در سیستم حرکتی هر کشوری نقشی محوری و زیرساختی می باشد و  روش دولت تدبیر و امید ایجاد تحول در سیستم آموزشی بر مبنای پیشرفت کشور است.

 

 

فرماندار ویژه میناب اظهار کرد: خدمتگزاری مدیران و کارکنان سازمان ها به عنوان یک اصل در مدیریت اسلامی مورد توجه ویژه ای قرار گرفته که مدیران علاوه بر اینکه در این رابطه وظیفه خود را انجام می دهند، موجب افزایش بهره وری و کارایی سازمانی خواهند شد.

 

 

نخعی تصریح کرد: ایجاد تحول بنیادی در سیستم آموزشی کشور از برنامه ها و اقدامات دولت تدبیر امید است که بر مبنای دستیابی به هدف تعالی و پیشرفت کشور می باشد که خوشبختانه شاهد اقدامات و برنامه های عملی خوبی در سیستم آموزش کشور هستیم و این تحول نیز ادامه دار خواهد بود.

 

 

وی حضور آموزش و پرورش را حضوری پررنگ دانست و افزود: مدیریت آموزش و پرورش میناب را در مدت حضور خود در این شهرستان یک مدیر موفق و بی حاشیه دیدم.

 

 

معاون استاندار  با اشاره به جایگاه والای تعلیم و تربیت در جامعه، گفت: آموزش و پرورش قلب تپنده جامعه است و در جامعه فعلی اصلی‌ترین نقش تربیت فرزندان در جامعه بر عهده آموزش و پرورش قرار گرفته  چون همین دانش آموزان آینده سازان ایران هستند.

 

 

نخعی خاطر نشان کرد: سیستم آموزش و پرورش از گسترده ترین و بزرگترین نهاد آموزشی در کشور است،  که در مسیر آموزش و تعالیم و تربیت در جامعه نقش بسزایی دارد و ثمره این سیستم را در آموزش عالی کشور شاهد هستیم .

 

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff