تحول اقتصادی باید در جهت کمک به تولید داخلی باشد/عملکرد رسانه ها از تغییر کاربری بیمارستان قشم جلوگیری کرد
+ پ -
تحول اقتصادی باید در جهت کمک به تولید داخلی باشد/عملکرد رسانه ها از تغییر کاربری بیمارستان قشم جلوگیری کرد

امام جمعه شهرستان قشم گفت : اگر قرار است فرش قرمزی برای تحول اقتصادی پهن شود باید در جهت کمک به تولید داخلی کشور باشد و از واردات بی رویه جلوگیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ،حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز این هفته ی نماز جمعه شهرستان قشم با توجه به در پیش بودن ۲۱ مرداد ماه روز حمایت از صنایع کوچک گفت: یکی از سیاست های اصلی کشور حمایت از تولید ملی در راستای نیل به اهداف نظام و اقتصاد مقاومتی است.

 

حجت الاسلام رضا جوکار به ۱۷ مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار در تقویم ملی اشاره کرد و ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی خبرنگارن در انعکاس اخبار و رویدادهای کشور ، بیان داشت: خبرنگار چشم تیزبین ، گوش شنوا و زبان گویای مردم است که مشکلات و معظلات جامعه را نگاهی دقیق و بدون غرض ورزی به گوش مسئولان می رساند.

 

وی از خبرنگاران به عنوان اتاق فکر مسئولان یاد کرد و گفت: مسئولان می توانند از ظرفیت بالای خبرنگاران که با قلم خود نیازهای جامعه را رشته تحریر در می اورند استفاده کرده و خیرخواهانه در پی حل مشکلات گام بردارند.

 

حجت الاسلام جوکار در بحث بیمارستان فاطمه الزهرا و نامه اخیر دانشگاه علوم پزشکی به شهرداری قشم مبنی بر تغییر کاربری به تجاری اظهار داشت: پس از اطلاع از این موضوع با خبرنگاران مصاحبه انجام شد و با انعکاس خوب خبرنگاران این موضوع به سرعت رسانه ای شد و پس از ان دانشگاه علوم پزشکی طی نامه ای دیگر به شهرداری قشم و رونوشت به امام جمعه قشم از این اقدام صرف نظر کرد و درخواست خود را پس گرفت.

 

وی نقش خبرنگاران در حل این موضوع را اساسی دانست و از قلم های خیر که می توانند گره گشا باشند تقدیر کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار به مذاکرات هسته ای و توافق صورت گرفته اشاره کرد و گفت : در روزهایی که نقل محافل سیاسی دنیا موضوع توافق هسته ای ایران با کشورهای ۱+۵ است دولتمردان غربی و امریکایی با زبان تهدید با ایران سخن می گویند و رژیم صهونیستی در خشم و عصبانیت ناشی از این توافق است.

 

وی توافق صورت گرفته در بحث مذاکرات هسته ای نتیجه عمل به نکات قرانی برشمرد و گفت: با ایستادگی مردم ، مسئولین و نیروهای نظامی که یک اصل سفارش شده قرانی است تحریم ها نتوانستند موجب عقب نشینی ملت ایران شوند و دشمنان که حاضر نبودند ایران هسته ای را بپذیرند این مهم را پذیرفتند و در برابر خواست و اراده مردم ایران تسلیم شدند.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff