تحقق شعار سال رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی راز موفقیت کشور است
+ پ -
تحقق شعار سال رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی راز موفقیت کشور است

امام جمعه اهل سنت جاسک گفت: تحقق شعار سال رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی،راز موفقیت کشور است و همه باید برای تحقق آن تلاش کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ مولوی عقیل شیهک زهی در گفت و گو با خبرنگار مکران نیوز با اشاره به نامگذاری سال۹۵ به نام سال «اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل» افزود: رهبر معظم انقلاب در شرایطی امسال را به این اسم، نامگذاری کردند که استکبار جهانی در اتاق های فکر خود با طراحی سناریوهای مختلف تلاش می کند تا با ایجاد اختلاف در داخل کشورهای اسلامی و بین مردم و دولت، زمینه نفوذ خود را فراهم سازد.

 

وی با بیان این که شعار هر ساله رهبری با هوشیاری ارائه می شود و تاکید بر اقتصاد و چالش های پیش روی آن از بیانات ارزشمند رهبری است، خاطرنشان کرد:اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل به آن ،بیش از پیش باعث موفق تر شدن و پشرفت دولت جمهوری اسلامی ایران در تمامی کارها وفعالیت های روزمره می شود.

 

شیهک زهی افزود:تحقق شعار سال جاری “اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل” همکاری بیشتر دولت و ملت شریف ایران را می طلبد و اگر ملت بزرگ جمهوری اسلامی ایران و دولت عزیز این شعار را  عملی و اجرایی کنند، ما به پیشرفت های بی نظیری در عرصه های مختلف دست پیدا خواهیم کرد و بیش از پیش کشوری نمونه و الگو برای ملت های جهان خواهیم بود.

 

وی بیان داشت: همگی وظیفه داریم، رهنمودهای مقام معظم رهبری پیرامون شعار سال ۹۵ را عملی و اجرایی کرده، تا در سال جاری به موفقیت های کثیری دست یافته و از دسیسه ها و توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی در امان باشیم.

 

امام جمعه اهل سنت جاسک با بیان اینکه ایران اسلامی قدرتمندترین و تاثیرگذارترین کشور مسلمان منطقه است، افزود: دشمنان نیز این واقعیت را پذیرفته و قبول کرده اند و به همین دلیل برای متزلزل ساختن پایه های نظام اسلامی دست به توطئه های مختلفی می زنند که  تضعیف اقتصاد ایران و پایین بردن قدرت خرید مردم و دلسرد کردن آنها از نظام یکی از آنهاست.

وی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب با تاکید پیاپی به حمایت از تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، راهبرد مقابله با تحریم ها، تقویت زیرساخت های اقتصادی، توجه به اقتصاد دانش بنیان و حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران داخلی را در این امر می دانند و بر آن اصرار دارند.

مولوی عقیل شیهک زهی در پایان بر ضرورت وحدت حول محور ولایت تاکید کرد و خاطرنشان کرد: اگر امروز ایران اسلامی در بین کشورهای اسلامی مقتدر و باثبات است و دشمنان ما جرات تجاوز و تعدی به این کشور را ندارند به دلیل وجود وحدت و درایت پیامبرگونه رهبری انقلاب است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff