تحقق اقتصاد مقاومتی با ساخت مجسمه های جنوبی
+ پ -
تحقق اقتصاد مقاومتی با ساخت مجسمه های جنوبی

یکی از چهره های موفق بندرلنگه با الگو گرفتن از اقتصاد مقاومتی توانسته در روستای چاه مسلم شهرستان بندرلنگه با راه اندازی گارگاه مجسمه سازی ایجاد اشتغالزایی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ” توجه به تولیدات داخلی برای تقویت اقتصاد کشور یکی از مضامینی است که مقام معظم رهبری طی سالهای متمادی بر آن تاکید داشته و مسئولان را بر توجه ویژه به امر اقتصاد داخلی و به تعبیر خاص تر اقتصاد مقاومتی فراخوانده اند.

این روزها که مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند بد نیست به سراغ مشاغلی بروند که نه تنها سرمایه و امکانات خاصی نیاز ندارد بلکه هم در راستای تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی گام برداشته و هم درآمد مناسبی را برای خود تامین خواهند کرد.

IMG_5769
حسن محمدی ۴۴ ساله به عنوان یکی از چهره های موفق روستا با الگو گرفتن از اقتصاد مقاومتی توانسته است در روستای چاه مسلم شهرستان بندرلنگه با راه اندازی گارگاه مجسمه سازی ایجاد اشتغالزایی کند.

IMG_5770

این هنرمند مجسمه ساز با استفاده از مصالح سیمان و میل گرد موفق به ساخت مجسمه های از مردم قدیم جنوب در جهت حفظ سنت های این دیار شده است .

IMG_5769

محمدی با اشاره به اینکه حدود یک سال است که به فعالیت مجسمه سازی مشغول است از مسئولین خواست با اهدای وام برای گسترش و اشتغالزایی جوانان روستا از تولیداتش حمایت و پشتیبانی شود.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff