تحریم ها از سر پیشرفت داخلی است /موضوعات هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست
+ پ -
تحریم ها از سر پیشرفت داخلی است /موضوعات هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست

امام جمعه بندرلنگه گفت : نباید یک لحظه از پیشرفت داخلی غفلت کنیم زیرا که همه تحریم‌ها به خاطر پیشرفت کشور بوده است و موضوعات هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ، آیت الله سید محمد جواد رکنی امام جمعه بندرلنگه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت : امام خمینی (ره) همواره تأکید می‌فرمودند که نباید لحظه‌ای از آمریکا غافل بود و خطر آمریکا را باید جدی گرفت.

 

وی با اشاره به خط و نشان کشیدن‌های اخیر نمایندگان کنگره آمریکا افزود: برخی از این موضع‌گیری‌ها مصرف داخلی دارد و برای رضایت دولت مردان رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه خاطرنشان کرد: نباید ذره‌ای غفلت کرد و جبهه داخلی را به خصوص در موضوعات اقتصادی استوار و مستحکم حفظ کرد.

 

خطب جمعه بندرلنگه در ادامه اضافه کرد: واردات بی‌رویه باعث نادیده گرفتن تولیدات داخلی می‌شود و دقیقا همان خطری است که مقام معظم رهبری بارها آن را گوشزد کرده بودند.

 

وی خطاب به تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان گفت: تولیدکنندگان داخلی کالاهای با کیفیت تولید کنند و مصرف کنندگان هم در حد امکان از کالاهای تولید داخل استفاده کنند.

 

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به بازار رقابت در دنیا تصریح کرد: مواظب باشید پس از رفع تحریم‌ها کالاهای بی‌کیفیت خارجی در بازار سرازیر نشود.

 

امام جمعه شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: رقابت حرف اول را در بازار دنیا می‌زند اما متأسفانه هنوز در قیمت خودروی داخلی هیچ تغییری ایجاد نشده و کارخانه‌های ما سود را در اولویت کار خود قرار داده‌اند و به محض احساس خطر از ورود برخی کالاها جلوگیری می‌کنند.

 

خطیب جمعه بندرلنگه پیشرفت را یکی از دلایل تحریم کشور دانست و گفت: نباید یک لحظه از پیشرفت داخلی غفلت کنیم زیرا که همه تحریم‌ها به خاطر پیشرفت کشور بوده است و موضوعات هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff