تحریم های جدید غرب با هدف ناتوانایی ایران در اجرای برجام است
+ پ -
تحریم های جدید غرب با هدف ناتوانایی ایران در اجرای برجام است

امام جمعه پارسیان اظهار کرد: آمریکا و اروپا با تحریم های جدید ضد ایران در موضع انفعال قرار دهند و نتواند پاسخی به فشار ها بدهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ؛ حجت الاسلام والمسلمین میرزایی ،امام جمعه پارسیان در خطبه های نمازجمعه گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره شعار دفاع ار مظلومین را سرلوحه خود قرار داده است و مسئله فلسطین و دفاع از مسلمانان آن سرزمین از دغدغه های مردم ایران اسلامی بوده است.
میرزایی اظهار کرد: رسانه های غربی با سرپوش گذاشتن بر جنایات رژیم صهیونیستی و از سوی دیگر حماسه افرینی مردم مظلوم غزه در دفاع از سرزمینشان روز ۲۹ دی ماه با نام روز ملی غزه مانند روز جهانی قدس فرصتی است که فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم مظلومش به گوش جهانیان رسد.

 

خطیب نمازجمعه پارسیان افزود: آرزوی غرب بر این است که تنها ثمره برجام این باشد که ایران نتواند پاسخی به فشار ها و تحریم های جدید بدهد و ایران را در موضع انفعال قرار دهند لذا اراده مقتدرانه نظام اسلامی ، درایت مقام معظم رهبری و دولت در برابر زیاده خواهی های انها می تواند نقشه های آنها را نقش بر آب کند.

 

امام جمعه پارسیان با اشاره به ورود دو شناور آمریکایی و دستگیری انها توسط سپاه مقتدر گفت: آنها بعد از تماس های مکرر و عذرخواهی آزاد گردیدند ولی پیامی را سردار فدوی فرمانده دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به آمریکا و عوامل ارتجاعی انها داد که ما هستیم ولی نیستیم یعنی بدون ان که کسی سپاه را ببیند خلیج فارس را زیر نظر دارد ودر بروز هر گونه اتفاقی فوق العاده بر سر آنها خراب می شویم.

 

وی به افتتاح فاز پانزده و شانزده پارس جنوبی اشاره و ضمن تبریک و تشکر ار قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت:  اگر اقتصاد مقاومتی را نقشه راه خود قرار دهیم و از ظرفیت های کشور استفاده کنیم دغدغه تحریم استکبار را نخواهیم داشت.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff