تحریم های آمریکا قابل پیش بینی بود و خللی به امنیت ما وارد نمی کند
+ پ -
تحریم های آمریکا قابل پیش بینی بود و خللی به امنیت ما وارد نمی کند

رئیس راهبردی شورای قرارگاه عمار با بیان اینکه تحریم های جدید آمریکا قابل پیش بینی بود و خللی در امنیت و اقتصاد ما وارد نمی کند ،گفت: دشمن به دنبال ایجاد حفره امنیتی در ایران است و اقدامات تروریستی اخیر نشان داد باید دشمن را در مرکزیت خودش زمین گیر کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام مهدی طائب، رئیس راهبردی شورای قرارگاه عمار در گفتگو با خبرنگار کیش پرس در رابطه با حوادث تروریستی اخیر در تهران گفت: آنچه در تهران اتفاق افتاد از نظر عملیاتی دارای نمره و ارزش نیست و اگر آن ها تصور کرده اند با چنین عملیات کوری می توانند حفره امنیتی در کشور ایجاد کنند اشتباه می کنند.

وی افزود:  پیام این رخداد تلخ برای ما این است که باید دشمن را در مرکزیت خودش زمین گیر کنیم چنانچه اگر این کار را نکنیم دشمن به مرکزیت ما رخنه خواهد کرد.

رئیس شورای قرارگاه عمار تاکید کرد: عملیات های مختلفی به دنبال این اتفاق در کل کشور ایجاد شدکه نشان داد ما هیچ امکانی برای ایجاد حفره امنیتی به دشمن نخواهیم داد و این یک ارزش است.

وی در رابطه با تحریم های جدید که آمریکا علیه ایران وضع کرده است نیز افزود: تمام آنچه امروز در حال وقوع است همان چیزی است که از قبل در رابطه با عهد شکنی آمریکا پیش بینی می شد.

طائب افزود: مقام معظم رهبری نیز قبل از شروع مذاکرات هسته ای فرموده بودند که « این ها به دنبال مذاکره وحل مشکل نیستند بلکه به دنبال زمین گیر کردن ما هستند تا پله پله ما را از بین ببرند».

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب همواره فرموده بودند که” خواسته های این ها تمامی ندارد “ادامه داد: این ها در مذاکراتشان هیچ نقطه توقفی نداشتند و در هر نقطه ای خواسته آن ها تامین شود، خواسته جدیدی مطرح می کنند تا برسند به جایی که بگویند تو اصلا نباید باشی و این از قبل پیش بینی شده بود.

این منتقد سیاسی با تاکید بر اینکه عده ای این را نمی فهمیدند و عده ای نمی خواستند که بفهمند،اظهار کرد: آنچه در ۴چهار سال گذشته رخ داد برای آن ها که نمی فهمیدند فهم حاصل کرد و برای آن ها که نمی خواهند بفهمند داستان به گونه ای دیگر است.

وی اضافه کرد: تحریم های جدید آمریکا علیه ایران چیز جدیدی نیست که بتواند دست و پای ما را ببندد اگر چه در مذاکرات ما خسارت های سنگینی برای بستن سانتریفیوژها، راکتور هسته ای اراک و فردو متحمل شدیم اما همچنان روی پا ایستاده ایم و به عنوان یک قدرت در منطقه حرف برای گفتن داریم.

رئیس شورای قرارگاه عمار با بیان اینکه دشمن به دنبال ایجاد حفره امنیتی در ایران می گردد، افزود: امروز سپاه در کشور در کنار دیگر نیروهای مسلح یک وزنه قدرتمند برای نابودی تروریست ها در داخل و خارج کشور به شمار می رود و آن ها از وجود سپاه در هراس بوده به همین دلیل به دنبال راهی برای جمع کردن آن هستند.

وی تصریح کرد: امروز نیروهای سپاه در سوریه و عراق تروریست ها و صحنه گردان های آن ها  را زمین گیر کرده اند و آن ها در پی نابودی این وزنه هستند تا در نبود آن حفره امنیتی بزرگی در ایران به وجود آورده و از همان حفره به ایران ضربه بزنند و این همان سخنی است که رهبر معظم انقلاب مدت ها پیش برآن تاکید کرده بودند از این رو کسانی که این موضوع را نمی توانستند درک کنند امروز به این سخن رسیده اند که آمریکا به دنبال مذاکره نیست بلکه در تلاش برای نابودی ماست و تحریم های جدید نیز در راستای همان توطئه صورت گرفته است.

طائب در رابطه با وضعیت اخیر منطقه و موضع گیری های مختلف علیه قطر خاطر نشان کرد: آنچه در قطر اتفاق افتاده مطلوب آمریکا و عربستان نیست اما اینکه چه چیز در آینده رخ خواهد داد برای ما نگرانی نخواهد داشت زیرا ما از نظر امنیتی و اقتصادی آمادگی داریم و هیچ یک از اتفاقات میان آن ها برای ما تهدید نخواهد بود.

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff