تجمع عظیم مردم بشاگرد در روز ۹دی + عکس
+ پ -
تجمع عظیم مردم بشاگرد در روز ۹دی + عکس

تجمع بزرگ گرامیداشت حماسه نهم دی با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه شهرستان بشاگرد در میدان امام علی (ع) شهر سردشت برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از بشاگرد نیوز، تجمع بزرگ گرامیداشت حماسه نهم دی امروز پنجشنبه با حضور مسئولان شهرستانی و مردم همیشه در صحنه شهرستان بشاگرد در میدان امام علی (ع) شهر سردشت برگزار شد.

سرهنگ پاسدار محمود سلیمانی فرمانده سپاه ناحیه بشاگرد در اجتماع عظیم مردم بشاگرد گفت: تبعیت از ولایت می تواند انسجام بخشی نظام را بیشتر و دشمنان را مایوس کند و با حرکت در مسیر ولایت دشمنان نظام بیشتر شکست می خورند.

سلیمانی با بیان روز ۹ دی یکی از روزهای مهم و از قله‌های پرافتخار نظام مقدس اسلامی است، اظهار کرد: حماسه ماندگار ۹ دی دست رد زدن مردم به سینه دشمنان نظام بود و این واقعه حماسه ماندگاری برای ایران اسلامی رقم زد.

وی با اشاره به اینکه این روز تجلی حضور شکوهمندانه مردم بود، گفت: ملت با حضور دشمن‌شکن خود نقطه عطفی را در تاریخ انقلاب اسلامی ایران به ثبت رساندند.

فرمانده سپاه ناحیه بشاگرد با اشاره به انواع توطئه های دشمنان از زمان پیروزی انقلاب تاکنون اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی با نقشه های مختلف سعی در ایجاد فتنه های مختلف هستند که بابیداری، هوشیاری و بصیرت مردم نقشه آنها نقش برآب خواهد شد.

سرهنگ محمود سلیمانی حضور گسترده مردم در مراسم ۹ دی را نشانه تجدید میثاق با ولایت دانست و افزود: این روز در تاریخ ایران یک روز ماندگار است که باید اهداف این حماسه در جامعه اسلامی تبیین شود.

این تجمع با هدف بزرگداشت حماسه ۹ دی و با حضور اقشار اعم از روحانیون، اصناف، بازاریان، مدیران ادارات، دانش آموزان و معلمان، دانشجویان و اساتید دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم مردم شعارهایی در حمایت از ولایت فقیه سر دادند و باردیگر وفاداری خود را به نظام جمهوری اسلامی ثابت کردند.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff