تجمع اعتراض آمیز کارگران شرکت کشت و صنعت قشم به پرداخت نشدن ۳ ماهه حقوق
+ پ -
تجمع اعتراض آمیز کارگران شرکت کشت و صنعت قشم به پرداخت نشدن ۳ ماهه حقوق

تعداد زیادى از کارگران شرکت کشت و صنعت و فضاى سبز قشم بعلت پرداخت نشدن سه ماه حقوق واضافه کار و سنوات خود جلو آن شرکت تجمع کردند و خواستار رسیدگى به خواسته هاى به حق خود از مدیر عامل کشت و صنعت قشم شدند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،نماینده معترضین  کارگران شرکت کشت و صنعت قشم در گفتگو با خبرنگار  قشم آزاد ، گفت : ما براى اینکه ٧١٢ هزار تومان در ماه حقوق بگیریم زیر تابش مستقیم آفتاب ۵٠ درجه بالاى صفر و شرجى ٩۵ درصد کار کردیم تا روزى حلال سر سفره خانواده هایمان ببریم .

 

وى افزود : اکثریت ١۵٠ نفر کارگران آن شرکت مستاجر هستند و بچه هاى محصل دارند و با توجه به وضعیت بد اقتصادى حاکم بر جامعه و همه این مشکلات، شرکت کشت و صنعت سه ماه مى باشد که حقوق ما را پرداخت نکرده است و الارغم اعتراضات مکرر متاسفانه هر دقیقه جواب سر بالا به ما مى دهند و هیچکس پاسخگوى ما نمى باشد .

 

به گفته وی ، بیش از یکصد نفراز کارگران قدیمى با پرداخت یک ماه حقوق و کسر سنوات به عنوان سهامداران این شرکت محسوب مى شوند و این افراد در کلیه دارایى ها، از جمله ۵ هکتار زمین واقع در بلوار ساحل جنوبى و ماشین آلات و هر آنچه در این شرکت از منقول و غیر منقول، سهام دارند و در قبال این سهام سفته داده اند که تمامى اسناد آن در شرکت کشت و صنعت موجود مى باشد .

 

نماینده کارگران اظهار داشت : مانگران این هستیم که اگر سازمان منطقه آزاد قشم با شرکت کشت و صنعت تسویه حساب کرد و مدیر عامل و هیات موسس آن شرکت از این جزیره متوارى شدند ما چگونه به حق خودمان که در مجموع بیش از ۴ میلیارد و ۵٠٠ میلیون ریال هست، برسیم  .

 

وى  با بیان اینکه ما به غیر از حق زن و بچه هایمان هیچ چیز دیگرى از آن شرکت نمى خواهیم تصریح کرد : ما از مدیر عامل محترم سازمان منطقه آزاد قشم استدعا داریم که شخصا به این پرونده رسیدگى کنند و نگذارند حق بیش از ١۵٠ نفر کارگر بى دفاع زیر پا گذاشته شود .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff