تجمع اعتراض آمیز مردم شیعه و سنی جاسک در اعتراض به اعدام شیخ نمر
+ پ -
تجمع اعتراض آمیز مردم شیعه و سنی جاسک در اعتراض به اعدام شیخ نمر

مسئولین و مردم شیعه و سنی جاسک به نشانه اعتراض به اجرای حکم اعدام آیت الله شیخ نمر توسط رژیم منحوس آل سعود در مقابل دفتر امام جمعه شهر اجتماع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مکران نیوز؛جمعی از مسئولین، علما، طلاب ، دانشجویان ،فرهنگیان و اقشار مختلف مردم شیعه و سنی جاسک به نشانه اعتراض به اجرای حکم اعدام آیت الله شیخ نمر توسط رژیم منحوس آل سعود در مقابل دفتر امام جمعه شهر اجتماع کردند.

علی سالاری، فرماندار جاسک با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله عالی ) گفت: تبریک از  این جهت  که با عنایت خداوند، خون این شهید، به زودی  دامن این جنایتکاران را خواهد گرفت واین امید که هر چه زودتر ریشه سفاکان را از روی زمین بردارد ، موجب تصلای جهان اسلام است .

سالاری ضمن محکومیت این جنایت اظهارکرد : جای تعجب وتاسف است از حامیان آزادی بیان ، از آنان که گوش فلک از ادعاهایشان کر شده بود ، متاسفانه این جنایت را به این وضوحی می بینند و در مقابل آن سکوت کردند.

جواد غلامی، امام جمعه شهرستان جاسک با محکوم کردن این عمل توسط دولت آل سعود گفت : این عمل غیر عادلانه و در راستای اهداف دشمنان اسلام است .

غلامی اظهار داشت : در آخرت حتی از دختر زنده به گور شده پرسیده خواهد شد که به کدامین گناه کشته شده ای چه برسد به این عالم ربانی که در را ه اهل بیت و فریادخواهی مظلومین به شهادت رسیده است.

وی افزود : خداوند را سپاسگزاریم که این عمل در زمانی اتفاق افتاد که ظلم و ستم این رژیم بر هیچ کس پوشیده نیست که آنها حتی در ماه مبارک رمضان هم دست از بمباران مردم بی گناه یمن برنداشت در حالی که خیلی از کشورهای غیر مسلمان در این ماه دست از جنین اعمالی بر می دارند .

امام جمعه جاسک همکاری و مشارکت دولت سعودی با رژیم صهیونستی در بمباران مردم لبنان را از مهمترین جرم این دولت دانست و تصریح کرد : خداوند در قرآن می فرماید : که هرگز دشمن اسلام و مسلمین را به عنوان دوست انتخاب نکنید و همین برای اثبات ظالمانه بودن این دولت کافیست .

وی خاطر نشان کرد : شهادت شیخ نمر افتخار دیگری از مجموعه افتخارات مکتب اهل بیت است.

به گزارش مکران نیوز، تجمع کنندگان با سر دادن شعارهای مرگ بر آل سعود و مرگ بر آمریکا این اقدام حکام آل سعود را در راستای خواست صهیونیست ها دانستند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff