تجمع اعتراض آمیز مردم بشاگرد به اعدام شیخ نمر برگزارشد
+ پ -
تجمع  اعتراض آمیز مردم بشاگرد به اعدام شیخ نمر برگزارشد

مردم بشاگرد در اعتراض به شهادت رهبر شیعیان عربستان از سوی آل سعود تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، این تجمع اعتراض آمیز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان و مردم شهر سردشت بشاگرد  در میدان امام علی (ع) این شهر برگزار شد.

مردم بشاگرد در این تجمع با شعارهای مرگ بر آل سعود، آل سعود ننگت باد، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، جنایت حکام عربستانی را در قتل شیخ نمر باقر النمر محکوم کردند.

فلکناز دهقانی فرماندار شهرستان بشاگرد در این تجمع گفت: خون شهدای مظلوم عربستان سعودی و در رأس آن آیت‌الله نمر، دامن خود عربستان را خواهد گرفت و سبب روشنگری بیشتر در این کشور و دنیا نسبت به خودکامگی آل سعود می شود.

دهقانی با اشاره به اینکه این جنایت، آغازی بر پایان آل سعود خواهد بود افزود: این جنایت، سراج منیری برای نشان دادن پلیدی آل سعود برجهانیان و سرآغازی برای اضمحلال دولت ظالم سعودی است.

وی با اشاره به جنایات بیشمار عربستان سعودی در منطقه تصریح کرد: حاکمان سعودی با این اقدام سعی کردند تا شکست‌های خود در منطقه را پنهان کنند؛ اما غافل از اینکه این اقدام، خود شکستی بزرگ برای آنها در دنیا محسوب می‌شود.

فرماندار بشاگرد ضمن محکوم کردن قتل رهبر شیعیان عربستان به دست آل سعود، شهادت شیخ نمر را به مقام معظم رهبری، امت اسلامی و خانواده این عالم شهید و مردم بشاگرد تسلیت گفت.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff