تجمع اعتراض آمیز روحانیون رودان در واکنش به ترور شهید هسته ای فخری زاده+تصاویر

امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه، نماینده ولی فقیه در سپاه و نیروی انتظامی و روحانیون حوزه علمیه رودان با طنین انداز کردن شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل ترور شهید محسن فخری‌زاده دانشمند ممتاز هسته‌ای را محکوم کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام مهدی دری امام جمعه رودان در پی ترور شهید هسته ای محسن فخری زاده و محکومیت این کار نابخشودنی اظهار کرد: این شهادت و اقدام‌های خصمانه دشمنان هیچ خللی در اراده مردم ایران در تحقق اهداف نظام و پیگیری مسایل علمی ندارد.

وی افزود: مسیر مهمی که شهید فخری‌زاده و سایر شهدای عرصه علمی کشور مشخص کرده‌اند باید با قوت و درایت با همت و غیرت در راستای اهداف و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی پیگیری و محقق شود.

امام جمعه رودان ادامه داد: بجای چشم امید به جوبایدن دست روی زانوی خویش بگذارند و از فرصت اندک باقیمانده برای خدمت به ملت روی توان داخلی ایران اسلامی سرمایه گذاری می کنند و  دست ناپاک دشمنان انقلاب و ایران، بار دیگر با حربه ناپاک ترور مجاهد راه اعتلای میهن و انقلاب را به شهادت رساند تا مسیر پیشرفت همه جانبه کشور و استقلال و سرافرازی میهن را سد کند، اما به یاری حضرت پروردگار پیروز نهایی، ملت ایران است.

حجت الاسلام دری خاطر نشان کرد: این نخستین بار نیست که استکبار کوردل دست به این گونه اقدامات بزدلانه می‌زند و آنان می‌دانند با این شیوه‌های خباثت آمیز نمی‌توانند خللی در اراده مصمم ملت بزرگ ایران ایجاد کنند.

انتهای پیام/