تجمع اعتراض‌آمیز مردمی و دانشجویی فردا در میدان امام حسین(ع) برگزار می شود
+ پ -
تجمع اعتراض‌آمیز مردمی و دانشجویی فردا در میدان امام حسین(ع) برگزار می شود

با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مراسم تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان و مردم تهران، علیه اعدام رهبر شیعیان عربستان فردا از ساعت ۱۴ در میدان امام حسین برگزار خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: مراسم تجمع اعتراض‌آمیز دانشجویان و مردم تهران، علیه اعدام روحانی برجسته و رهبر شیعیان عربستان شهید آیت الله شیخ نمر فردا دو شـــنـبه ۱۴ دی ‌ماه از ساعت ۱۴ در میدان امام حسین «علیه السلام» برگزار خواهد شد.

متن این بیانیه به این شرح است:

در پی شهادت آیت الله شیخ نمر باقر النمر «رضوان الله علیه»، روحانی برجسته و رهبر شیعیان عربستان به دست رژیم منفور و تروریست پرور آل سعود؛ فردا ( دو شنبه ۱۴ دی )، از ساعت ۱۴، در میدان امام حسین (ع)؛ دانشجویان بسیجی و مردم شهید پرور تهران با برگزاری تجمع اعتراض آمیزی ، خشم و نفرت و انزجار خود  و “مرگ آل سعود” را  از این اقدام ددمنشانه، فریاد خواهند زد.

بغض تاریخی و انقلابی ایران اسلامی از حکومت وهابی و دیکتاتور عربستان سعودی و خاطرات سیاه وتلخ ملت ایران از این رژیم منحوس مسئله ای نیست که به راحتی از حافظه تاریخی کشور پاک شود.
دفاتر استانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام می دارد؛ ملت بیدار، بصیر و شهید پرور ایران اسلامی و اقشار مختلف این روزها ، با برپایی تجمعات اعتراضی ، فریاد در گلو خفتۀ رهبر شیعیان عربستان و فریاد نابودی رژیم مستبد آل سعود را سر داده و همگی خواهند گفت که قیام حق طلبی شیخ نمر با شهادتش هیچ گاه خاموش نخواهد شد و سران دیکتاتور آل سعود به زودی تاوان این جنایت وحشیانۀ خود را پس خواهند داد و دودمان آل سعود برچیده خواهد شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff