تجلی وحدت شیعه و سنی درپارسیان در روز میلاد پیامبراکرم(ص)
+ پ -
تجلی وحدت شیعه و سنی درپارسیان در روز میلاد پیامبراکرم(ص)

علما ومسئولین اهل سنت وتشیع پارسیان در روز میلادپیامبر اکرم(ص) درکنار هم و دوشادوش یکدیگر به نماز ایستادند تا بار دیگر جلوه ای از اتحاد حقیقی اسلامی را به نمایش بگذارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از پ پارسیان خبر؛ حجت الاسلام والمسلمین میرزایی امام جمعه پارسیان با تبریک هفته وحدت ومیلاد پیامبر نور ورحمت(ص) اظهار داشت: آرامش و توسعه جوامع بشری رهاورد وحدت است و الحمدلله این سنت نبوی توسط حضرت امام خمینی (ره) در کشور و دنیای اسلام با عنوان هفته وحدت که نماد بصیرت و الفت اسلامی است پایه گذاری وعرضه شده است .

امام جمعه پارسیان خاطرنشان کرد: شیعه و سنی با هم برادرند و دشمنان با ترفند های مختلف قصد جدایی و تفرقه بین این دو را دارد که به لطف خدا و محور وحدت نظام جمهوری اسلامی ایران ،مقام معظم رهبری (مدظله العالی)،دشمن این آرزو را با خود به گور خواهد برد.

 

شیخ صالحی امام جماعت سلمان فارسی محله احشام بیان داشت: سعادت و شقاوت ملت ها در گرو وحدت یا تفرقه آنان است و همواره در طول تاریخ، آن ملتی سعادتمند بوده است که مردم آن با هم برادر و و در کنارهم بوده اند و هرگاه بصورت جدایی حرکت کرده اند به همان اندازه از سعادت فاصله گرفته اند.

 

شیخ صالحی تصریح کرد: از نگاه قرآن، وحدت یک مسئله اساسی و مهم است که امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری نیز آن را بسیار مهم شمردند و ما نباید بگذاریم کوچکترین اختلافی باشد چرا که دشمن از این اختلاف سوء استفاده می‌کند.

 

IMG_1163IMG_1171

IMG_1158IMG_1165

IMG_1191IMG_1180

IMG_1186

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff