تجلی مردم بندرعباس در دفاع از فلسطین/ حضور پر شور ضد صهیونیسمی در گرمای 50 درجه
+ پ -
تجلی مردم بندرعباس در دفاع از فلسطین/ حضور پر شور ضد صهیونیسمی در گرمای  ۵۰ درجه

راهپیمایی مردم استان هرمزگان در روز قدس در حالی برگزار شد ؛ که مردم با زبان روزه و در گرمای بالای ۵۰ درجه فریا د مر گ بر اسرائیل سر می دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، هم زمان با سراسر کشور راهپیمایی روز قدس در بندرعباس از ساعت ۱۱ ظهر آغاز شد.

 

گرمای هوا و روزه بودن شرکت کنندگان در راهپیمایی شور و اشتیاق خاصی به روز قدس امسال داده بود و علاقه مردم به دفاع از مظلومیت مردم فلسطین به حدی بود که هر کدام از مردم دسته نوشته ها و شعارهای جالبی را در جمعیت فریا د می زدند.

 

علی یکی از شرکت کنندگان در راهپیمایی می گوید : هدف ما از شرکت در این راهپیمایی حمایت از مردم مظلوم فلسطین است و اماده ایم تا بگوییم تا اخر پشت شما ایستاده ایم و به زودی اسرائیل جعلی را از صحنه روزگار محو خواهیم کرد.

 

ارش دانشجوی حسابداری می گوید :مردم فلسطین دلگرم به همین حضور ما هستند و با حضور پرشور ما در روز قدس انگیزه مضاعفی برای مقابله و بیرون راندن صهیونیسم ها از کشور خود می گیرند و روز به روز تلاش خود را برای به حقیقت پیوستن این امر بیشتر می کنند.

 

حدیث کارمند اداره برق گفت:ما با حضور پرشور خود هم به رهبر خود لبیک گفتیم و هم به همه دشمنان اسلام و فلسطین فهماندیم تا قطره ای خون در بدن داریم از دین خود حمایت میکنیم و برادران و خواهرا مسلمان خود  را در فلسطین اشغالی رها نخواهیم کرد.

 

سعید مهندس عمران می گوید :ما با زبان روزه در راه پیمایی روز قدس شرکت کرده ایم و این گرما و تشنگی را به جان خریده ایم تا بگوییم ملت ایران با هم متحد هستند و با کمک تمام مسلمانان جهان روزی اسرائیل را از صحنه روزگار محو خواهیم کرد.

 

هم زمان شدن مذاکرات هسته ای با راهپیمایی روز قدس و دفاع از حقوق ملت ها از جمله دلایلی بود برحضور حماسی مردم بندرعباس افزوده بود و جمعیت قابل توجهی شرکت کرده بودند.

 

استان  هرمزگان  از  جمله استانهایی که سالهای سال  اهل تسنن و تشیع  در کنار هم و با حفظ وحدت  زندگی می کنند و حضور اهالی اهل سنت درکنار تشیع در این  راهپیمایی بر زیبایی قدس امسال افزوده  بود.

 

این راهپیمایی از محله کمربندی به سمت گلزار شهدا با حضور پر شور مردم هرمزگان حدود ۴۰ دقیقه طول کشید .

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff