تجلیل از گروه جهادی سفیران ولایت بسیج دانشجویی رودان
+ پ -
تجلیل از گروه جهادی سفیران ولایت بسیج دانشجویی رودان

در همایش شکوه هجرت گروه های جهادی دانشجویی دانشگاههای استان هرمزگان از گروه جهادی دانشجویی سفیران ولایت شهرستان رودان تجلیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ در سالهای اخیر گروه جهادی سفیران ولایت با حضور دانشجویان فعال بسیجی و با فعالیت در حوزه های عمرانی ،آموزشی و فرهنگی  به عنوان گروه جهادی برتر در استان هرمزگان انتخاب و در همایش شکوه هجرت از آنان تجلیل شد .

مهدیه عابدینی، جانشین بسیج دانشجویی شهرستان رودان در گفت و گو با خبرنگار رودان نیوز  در خصوص فعالیت و عملکرد دانشجویان بسیجی در این گروه گفت: گروه سفیران ولایت وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودان متشکل از ۲۲ نفر که ۸ نفر از آنان را خواهران و ۱۴ نفر دیگر را برادران تشکیل می دهند  در سال ۱۳۸۹ به همت دانشجویان فعال وقت تشکیل شد و به فعالیت در زمینه محرومیت زدایی پرداخت.

جانشین بسیج دانشجویی شهرستان رودان با بیان اینکه خدمات رسانی به محرومین و مناطق محروم از اهداف تشکیل این گروه جهادی است، اظهار کرد: فعالیت این گروه جهادی در بخش عمرانی شامل ساخت مساجد، حسینیه ها و همچنین ساخت منازل مسکونی و سرویس بهداشتی برای افراد نیازمند و بی بضاعت است .

عابدینی تصریح کرد:  پخش فیلم، برگزاری یادواره ها، مراسمات ویژه شهدا، برگزاری نماز جماعت و قرائت ادعیه، رنگ آمیزی و دیوار نویسی فضای مدارس در طول اردو  از فعالیت های این گروه در عرصه فرهنگی است.

وی با اشاره به عملکرد و فعالیت های قابل توجه گروه جهادی سفیران  ولایت از زمان تشکیل تا کنون یادآور شد: این گروه جهادی در سه سال متوالی به عنوان گروه های برتر استانی و در سال ۹۳ جزء گروه های برتر کشوری در همایش رسم هجرت مورد تجلیل قرار گرفت.

جانشین بسیج دانشجویی شهرستان رودان در پایان خاطر نشان کرد: در مراسم شکوه هجرت (تجلیل از گروه ها جهادی دانشجویی استان ) از گروه جهادی سفیران ولایت بسیج دانشجویی شهرستان رودان تجلیل به عمل آمد و بسیج دانشجویی شهرستان رودان هم از فعالیت داوطلبانه همه دانشجویان بسیجی و فرمانده توانمند و پرتلاش پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی رودان تقدیر و تشکر می کند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff