تجلیل از مقام جانبازان ادامه راه آنها در مسیر آرمان‌های نظام اسلامی است
+ پ -
تجلیل از مقام جانبازان ادامه راه آنها در مسیر آرمان‌های نظام اسلامی است

نماینده ولی فقیه سپاه حاجی آباد گفت: تجلیل از مقام این افراد و حرکت در مسیر آنها در واقع حرکت در مسیر امام و رهبری و آرمان‌های نظام اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام قنبری نماینده در دیدار با جانبازان اظهار داشت : امروز عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی مرهون مجاهدت شهدا و ایثارگران در طول تاریخ انقلاب و جنگ تحمیلی است و شهیدان حیات خود را برای استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی گذاشتند و بزرگترین خدمت را به جامعه بشری نمودند.
قنبری اظهار داشت: جانبازان ما نیز مردان با ایمان، صبور و مقاومی بودند که در سال‌ها با تیر و ترکش هایی که در بدن دارند و با استواری تمام از ارزش‌ها، آرمان‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به خوبی دفاع نمودند.
وی افزود: ولایت‌مداری، استقامت، صبوری و بی‌ ادعا بودن از خصوصیات و ویژگی‌های بارز جامعه آزادگان و خانواده شهدا و ایثارگران و رزمندگان است.
قنبری گفت: تجلیل از مقام این افراد و حرکت در مسیر آنها در واقع حرکت در مسیر امام و رهبری و آرمان‌های نظام اسلامی است.
رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان حاجی آباد نیز طی سخنانی امنیت و آسایش مردم را مرهون ایثار و از خودگذشتگی و رشادت های جوانانی دانست که با نثار خون پاک خویش عزت و اقتدار مردم و کشور را تضمین کردند.
صادقی یادآور شد: شهدا خالصانه در راه اسلام و انقلاب جان دادند لذا اگر می خواهیم حافظ و دین و انقلابمان باشیم باید رهرو واقعی شهدا باشیم.
صادقی در پایان افزود: در راستای طرح علمدار از جانبازان شهرستان آقای اصغر بهرامی جانباز اعصاب و روان و برادر شهید، حبیب شریفی جانباز ۴۵ درصد در روستای شمیل و اردشیر شریفی جانباز ۵۰ درصد از ناحیه پا در روستای شمیل با همراهی بخشدار فارغان و نماینده ولی فقیه در ناحیه حاجی آباد با حضور در منزل این عزیزان سالروز آزاد سازی خرمشهر و همچنین روز جانباز را به آنها و خانواده آنها تبریک گفتند.
لازم به ذکر است، شهرستان حاجی آباد ۱۰۰ جانباز و ۱۰۵ شهید ۱۷ آزاده دارد .
گفتنی است که هدایایی به این خانواده های معزز و معظم اهدا گردید.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff