تجلیل از مسئولان هیئت‌های مذهبی ابوموسی

+ پ -
تجلیل از مسئولان هیئت‌های مذهبی ابوموسی

آئین تجلیل از مسئولان هیئت‌های مذهبی ابوموسی با حضور فرماندار و دیگر مسئولان شهرستان در مسجد جامع برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از نافذ آنلاین ، در آستانه فرارسیدن ماه محرم، آئین تجلیل از اعضای شورای هیئات مذهبی و مسئولان هیئات مذهبی ابوموسی با حضور محمد سعیدی فرماندار، حجت الاسلام حسنی سرپرست تبلیغات اسلامی، محمود ارجمند مسئول تشکلهای دینی سازمان تبلیغات اسلامی هرمزگان و دیگر مسئولین در مسجد جامع برگزار شد.
در این مراسم از یازده نفر از مسئولان هیئات مذهبی شهرستان ابوموسی که در سالم سازی و برگزاری هر چه باشکوهتر مراسمات مختلف مذهبی بویژه مراسمات دهه ماه محرم نقش آفرینی کرده اند با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.
در بخشی از این لوح تقدیر آمده است: قیام امام حسین(ع) در هر عصر و زمان و برای هر ملت و مردمی پیام دارد. پیامی که هیچ گاه کهنه نمی شود و بشر همیشه به این پیام زنده و دگرگون کننده نیاز دارد زیرا سعادت و تعالی او در آن است. دشمنان اسلام و معارف اهل بیت(ع) بخوبی از نقش عاشورا در تعالی ارزش های اخلاقی بین عوام  و خصوصاً جوانان و نوجوانان آگاهند و در ناتوی فرهنگی خود نوک تیرهای مسموم خود را به سمت باورهای عمیق فطری مردم نشانه رفته اند.
اینجاست که بر همه دوستداران معارف دین لازم است با آگاهی و معرفت و بصیرت کامل پا در رکاب قافله امام حسین(ع) قرار داده و اعماق جان و دل خویش را از اقیانوس بی انتها و انسان ساز آن حضرت سیراب نمایند.
درحال حاضر تعداد ۱۱ هیئت مذهبی فعال با مجوز اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی در طول سال و در سطح شهرستان به فعالیت مذهبی و دینی می پردازند.
حجت الاسلام حسنی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی ابوموسی در این مراسم بر نقش ویژه هیئات مذهبی در بسط و گسترش فرهنگ دینی و تقویت باورهای دینی جوانان و بزرگداشت شعائر دینی تاکید کرد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff