تجزیه عراق چراغ سبزی برای داعش است /اتحاد مسلمین مانع از باج خواهی های امریکا می شود
+ پ -
تجزیه عراق چراغ سبزی برای داعش است /اتحاد مسلمین مانع  از باج خواهی های امریکا می شود

امام جمعه بندر لنگه با بیان اینکه باید جلوی قصه ی تجزیه عراق گرفته شود افزود:آمریکا باهم پیمانانش مثل عربستان در جنایات علیه مردم عراق دست دارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  به  نقل  از  مروارید نیوز  ، حضرت آیت الله سید محمد جواد رکنی امام جمعه بندرلنگه در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک سالروز پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳روزه گفت : ۲۳ مرداد روز مقاومت اسلامی ، نشانگر مبارزه چشمگیر جزب الله بود و این مقاومت حزب الله بود که رژیم صهیونیستی وکشورهای عربی هیچ کاری را پیش نبردند ومحکوم به شکست شدند.

 

وی با اشاره به گروهی که ۳۳ روز درمقابل رژیم صهیونیستی ایستادند و این رژیم وحشی را به پشت مرزهایشان راندن اظهار کرد : حزب الله تکیه اش به الله است نه به شرق وغرب و این عامل اصلی پیروزی این حزب بوده و است.
امام جمعه بندرلنگه در ادامه گفت : ۲۵ مرداد اول ذیقعده و میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) وآغاز دهه کرامت را تبریک گفت و عنوان نمود : مردم بندرلنگه میزبان کاروان های خدام حرم حضرت معصومه و حرم حضرت امام رضا (ع) خواهند بود که انشاالله با استقبال خوب بهره کافی را ببرند.

 

خطیب جمعه بندرلنگه با اشاره به سالروز ورود اولین گروه آزادگان درسال ۶۸ به کشور گفت : رزمندگان هشت سال مقاومت و دفاع مقدس که در زندانهای سخت بعثی اسیر بودند و جمع زیادی سختی را تحمل کردن و هرگز زیر بار حرف رژیم بعثی نرفتند و سرافرازانه به میهن اسلامی بازگشتن ودر اون روزها مورداستقبال گرم مردم قرار گرفتند.
وی با اشاره به مسائل روز جهان عنوان نمود : یکی از مقامات عالی رتبه آمریکا گفته است عراق باید تجزیه شود و این در صورتی است که آمریکایی ها قبلا در لفافه میگفتند ولی حالا علنی به این موضوع اشاره میکنند و این موضوع را می توان چراغ سبزی برای داعش عنوان کرد .

 

آیت الله رکنی در ادامه تاکید کرد : آمریکا باهم پیمانانش مثل عربستان در جنایات علیه مردم عراق دست دارند ، باید مردم عراق متحد شوند وجلوی این تجزیه را بگیرند
امام جمعه بندرلنگه در پایان از کلیه مردم ،سپاه بسیج و کلیه دستگاهها که در برگزاری مراسم تشیع دو شهید گمنام همکاری داشتند تشکر و قدر دانی نمود.

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff