تجاوز حاکمان سعودی به یمن با چراغ سبز غربی‌‌هاست/ ملت‌های مسلمان باید بیدار شوند
+ پ -
تجاوز حاکمان سعودی به یمن با چراغ سبز غربی‌‌هاست/ ملت‌های مسلمان باید بیدار شوند

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اقدام تجاوزکارانه رژیم آل سعود به ملت بی‌دفاع یمن را تلاش حاکمان عربستان برای فرافکنی و سرپوش نهادن بر اختلافات داخلی این کشور توصیف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، سردار سرلشکر سیدحسن فیروزآبادی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حمله عربستان به یمن تصریح کرد: حمله عربستان سعودی به یمن که با بی‌رحمی تمام همچنان ادامه دارد نشان می‌دهد که وهابیان سعودی نتوانسته‌اند بر مخالفان و رقبای داخلی خود مسلط شوند از این رو برای سرپوش نهادن بر اختلافات و ناتوانی‌های داخلی در اقدامی جنون‌آمیز آتش‌بازی علیه ملت بی‌دفاع یمن را به راه انداخته‌اند.

وی در ادامه ضمن اظهار تاسف از سکوت کشورهای اسلامی در قبال این جنایات از برخی حکام اسلامی که علیرغم نظر ملت‌های مسلمانان در کنار حاکمان سعودی قرار گرفته‌اند انتقاد کرد.

فیروزآبادی در ادامه گفت: سکوت کشورهای غربی و مجامع بین‌المللی در قبال این اقدامات یمنی و از بین بردن زیرساخت‌های این کشور این تلقی را در اذهان عمومی جهان تقویت کرده است که تجاوز آل سعود با چراغ سبز آنها صورت گرفته است.

وی با تاکید بر این نکته که ملت‌های مسلمان باید بیدار شوند و به خود آیند، تصریح کرد: غربی‌ها و دشمنان اسلام یک روز چند کشور را علیه دولت قانونی و ملت سوریه تحریک کردند و با لشکرکشی به این کشور علاوه بر نابودی زیرساخت‌های آن صدهاهزار نفر از مردم را به خاک و خون کشیدند که مولود نامشروع داعش حاصل این اقدامات تروریستی بود و یک روز دیگر مردم شمال آفریقا را به جان هم انداختند و جریان‌های تروریستی نظیر القاعده و بوکوحرام را به خون‌ریزی تشویق کردند.

فیروزآبادی در پایان با یادآوری نقش و وظیفه علما و حاکمان اسلامی در قبال ملت‌های مسلمان پرسیده است: علمای اسلامی و حاکمان کشورهای مسلمان برای تاریخ و ملت‌های خود چه پاسخی خواهند داشت؟

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff