تبعیت از رهبر انقلاب مانع نفوذ دشمن می شود/ استکبار به دنبال تغییر ماهیت نظام است
+ پ -
تبعیت از رهبر انقلاب مانع نفوذ دشمن می شود/ استکبار به دنبال تغییر ماهیت نظام است

حجت الاسلام سید مهدی هاشمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان با بیان این که سیاه و ننگین دانستن برجام اشتباه است،گفت: در حد اعلا دانستن آن نیز نمی تواند صحیح باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، به نقل از رودان نیوز؛ حجت الاسلام سید مهدی هاشمی رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان با اشاره به تصویب برجام در مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان، گفت: در این زمنیه نگرش ها و تفکرات متفاوتی وجود داشت که برخی در رد و برخی در حمایت برجام فعالیت می کردند.

 

 

وی افزود: واقعیت امروز، تصویب برجام است، از این رو سیاه و ننگین دانستن برجام اشتباه است و از طرفی در حد اعلا دانستن آن نیز نمی تواند صحیح باشد.

 

 

وی اظهار کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص مراحل مختلف برجام نصب العین و راهگشا بوده و هر جا از نظرات ولی فقیه در دوران امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی تبعیت کرده‌ایم سرانجام کار موفقیت‌آمیز ، عزتمندانه و سرافرازانه بوده‌ است.

 

 

 

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رودان با بیان این که عدم توانمندی ایران و فراهم کردن زمینه نفوذ اجانب موجب باز شدن مسیر برای تسلط دشمن بر کشور می شود، تأکید کرد: انسجام، اقتدار و وحدت ملت و همراهی با رهبر معظم انقلاب از نفوذ دشمن از ناحیه برجام جلوگیری می کند.

 

 

 

 

به گفته وی، ایران اسلامی و دولت مردان به مفاد برجام پایبند هستند و وظیفه مردم نیز انسجام و وحدت است، چرا که دشمن به دنبال ضربه زدن به وحدت ملت به وسیله برجام است.

 

 

وی با اشاره به این که دشمن با ایجاد تشتت در ملت به دنبال اضمحلال ایران اسلامی است، گفت: دنیا شاهد عزت جمهوری اسلامی ایران است و دشمن نیز شبانه روز با توطئه و دسیسه های خود به دنبال آسیب رساندن به نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

هاشمی با اشاره به این فرمایش رهبر معظم انقلاب که دشمن مذاکره را بهانه ای برای نفوذ قرار داده است، افزود: دشمنی که در ۳۷ سال گذشته نتوانست نظام را شکست دهد، امروز به دنبال تغییر ماهیت نظام است تا فقط پوسته و ظاهر آن حفظ شود.

 

 

وی با بیان اینکه ایران اسلامی با در نظر گرفتن موازین اصولی اسلام و خط مشی امام حسین(ع) به توافق هسته ای عمل خواهد کرد، اظهار کرد: نقش مقام معظم رهبری در هیچ نظام سیاسی دیگر دنیا وجود ندارد و کشورهای سراسر دنیا به علت فقدان رهبری واحد با مشکلات اساسی مواجه اند و به علت نبود رهبر مسایل اصلی آن‌ها لاینحل مانده است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff