تبديل نفت كوره به فرآورده هاي سازگار با محيط زيست در پالایشگاه بندرعباس
+ پ -
تبدیل نفت کوره به فرآورده های سازگار با محیط زیست در پالایشگاه بندرعباس

مدیر عامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: تبدیل نفت کوره به فرآورده های با ارزش افزوده بیشتر و سازگار با محیط زیست از طرح های مهم پالایشگاه بندرعباس است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، نامور، مدیر عامل شرکت پالایش نفت بندرعباس در دیدار با  نمایندگان دفتر هماهنگی های بین المللی ژاپن (جایکا)  با اشاره به رعایت کامل مسائل زیست محیطی در پالایشگاه و دریافت گواهینامه های متعدد زیست محیطی گفت: با اجرای طرح های زیست محیطی، برنامه های تعمیراتی منظم و پایشهای مستمر، میزان انتشار آلایندگی های آب و هوا در پالایشگاه بندرعباس به کمتر از استاندارد و حد مجاز تعریف شده رسیده است.

وی با اشاره به طرح افزایش ظرفیت و بهبود کیفیت پالایشگاه بندرعباس افزود: تولید محصول با استاندارد یورو ۴ و یورو ۵ و صیانت از محیط زیست از دستاوردهای مهم اجرای این طرح است.

نامور تبدیل نفت کوره به فرآورده های با ارزش افزوده بیشتر و سازگار با محیط زیست از طرح های مهم پالایشگاه بندرعباس دانست و خاطر نشان کرد:بهینه سازی مصرف انرژی، حفاظت و صیانت از محیط زیست، بهینه سازی عملیات پالایشی و بهبود عملکرد اقتصادی بخشی از دستاوردهای اجرای این طرح است.

تعامل و همکاری دفتر همکاریهای بین المللی ژاپن( جایکا) و ایران از سال ۱۹۵۷ میلادی آغاز شده و در حال حاضر عمده فعالیتهای آن در رابطه با زمینه های مختلف محیط زیست و بویژه در جنوب ایران در زمینه خلیج فارس و آلودگیهای نفتی است.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff