تا زمانى که ملت ايران پاى درس عاشورا نشسته اند تقابل جمهورى اسلامى با استکبار ادامه خواهد داشت

+ پ -
تا زمانى که ملت ایران پاى درس عاشورا نشسته اند تقابل جمهورى اسلامى با استکبار ادامه خواهد داشت

نماینده مجامع فاطمى در هیئت رئیسه کنگره همفکرى آینده سازان انقلاب اسلامى اظهار داشت: آمریکاى جنایتکار که سردمدار جبهه ى استکبار جهانى و به تعبیر حضرت امام خمینى (ره) شیطان بزرگ است سالیان سال است که خون ملت هاى آزاده ى جهان را در شیشه کرده و با نوشیدن آن خود را پربار تر از پیش میکند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ زینب یزدانى نماینده مجامع فاطمى در هیئت رئیسه کنگره همفکرى آینده سازان انقلاب اسلامى در گفت و گو با خبرنگار رفتارنیوز، در خصوص آمریکای جنایت کار، گفت: آمریکاى جنایتکار که سردمدار جبهه ى استکبار جهانى  و به تعبیر حضرت امام خمینى (ره) شیطان بزرگ است سالیان سال است که خون ملت هاى آزاده ى جهان را در شیشه کرده و با نوشیدن آن خود را پربار تر از پیش میکند.

نماینده مجامع فاطمى  کل کشور اظهار داشت: طبق آموزه هاى دینى ایستادن در برابر ظلم ظالم بر هر انسانى واجب است و انسانها نباید زیر سلطه ى ظالمان بروند هر چند که تعداد نیروهاى باطل بیشتر از افراد جبهه ى حق باشد ولى تاریخ ثابت کرده است که خون بر شمشیر پیروز است.

وی در رابطه با شکست یزیدیان در واقعه کربلا گفت و افزود: در واقعه ى عاشورا ظاهر این یزدیان بودند که پیروز شدند ولى در واقع و در اصل این لشکر امام حسین علیه السلام با آن تعداد اندکش بود که پیروز میدان شد و ما امروزه مى بینیم میلیونها عاشق مکتب حسینى آماده ان تا جانشان را در این راه فدا کنند و یزید که خود را پیروز میدان مى دانست امروزه مورد لعن و تقبیح همه قرار گرفته است.

یزدانی بیان کرد: ویژگى خونى که در راه خدا ریخته شود این است که گذشت زمان باعث کهنه گى آن نمى شود و روز به روز بر ارزش آن افزوده مى شود و ما امروزه نیز شاهد هستیم که در چه برهه هاى حساسى شهدا دوباره به کمک مردم مى آیند و پیکر پاک چند شهید دفاع مقدس که فقط چند تکه استخوان از آن باقى مانده دوباره دلهاى مردم را نسبت به یکدیگر و نظام نزدیکتر مى کند و نقشه هاى دشمن را نقش بر آب مى کند.

نماینده مجامع فاطمی کل کشور تصریح کرد: امروزه اصلى ترین ترس دشمن و جبهه ى استکبار جهانى مسئله ى وحدت بین مسلمانان است و آمریکا و هم پیمانانش با ایجاد گروه هایی همچون داعش و القاعده سعى در از بین بردن وحدت میان مسلمین دارند و با کشاندن جنگ ها به درون بلاد مسلمانان از پیشرفت آنها جلوگیرى مى کنند تا آنها را بیش از پیش وابسته به غرب باقى کنند.

یزدانی در خصوص ایستادن در مقابل دشمن گفت و یاد آورشد : عاشورا و قیام تاریخى امام حسین علیه السلام به ما نشان میدهد که باید  جلوى ظالمین به صورت تمام قد ایستاد و تا زمانى که نگاه مردم ایران به سید الشهدا (ع)است و آنها پاى مکتب و درس عاشورا نشسته اند تقابل با آمریکا و استکبار جهانى ادامه دارد و ملت ایران لحظه اى دست از مبارزه بر نخواهد داشت.

انتهای پیام/ ح

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff