تا انتقام قطره قطره خون شهدا دست از مبارزه با استکبار برنخواهیم داشت
+ پ -
تا انتقام قطره قطره خون شهدا دست از مبارزه با استکبار برنخواهیم داشت

مسئول هیات نوجوانان و جوانان عاشورایی کشور با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا ادامه خواهد داشت گفت: امت بیدار و آگاه ایران تا انتقام قطره قطره خون شهدای خود نگیرد دست از خصومت و مبارزه با استکبار برنخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  میناب جنوب،حجت الاسلام والمسلمین احمد پناهیان مسئول هیات نوجوانان و جوانان عاشورایی کشور در مراسم یادواره پاسدار شهید کربلایی جواد ناصری و ۳ شهید روستای بازیاری توسل جستن به ائمه اطهار را عامل پیروزی در جنگ ۸ سال دفاع مقدس برشمرد و گفت: خرمشهر با فرماندهی فاطمه مرضیه آزاد شد.

 

وی افزود: دشمن بعد از شکست در هشت سال دفاع مقدس دیگر توان جنگیدن با ایران ندارد و بعد از قرار گرفتن در سراشیبی شکست پرچم مذاکره را بالا گرفته اند و برای مهار کردن بیداری اسلامی با برنامه ریزی بلند مدت در پی بی هویتی افراد در دین و اعتقادات مردم و شکست ایران اسلامی تلاش می کنند.

 

مسئول هیات نوجوانان و جوانان عاشورایی کشور ،اوج قدرت و اقتدار ایران اسلامی را در منطقه برگزفته از آیه های قرآن کریم دانست و اظهار داشت: نشستن و صحبت کردن به نرمی با دشمن برای ضعیف کردن حق و سلطه بر حق طبق آیه های قرآن مذاکره ای که رابطه آمریکا با ایران درست شود ما قبول نداریم.

 

این مسئول اظهار داشت: برخی ها برای حذف نام مرگ بر آمریکا از پشت پرده ها برنامه ریزی می کنند ولی بدانند مرگ بر آمریکا این امت بیدار و آگاه ایران تا انتقام قطره قطره خون شهدای خود نگیرد درست از خصومت و مبارزه با استکبار برنخواهد داشت.

 

وی خاطر نشان کرد: شهید نوجوانی که در وصیت نامه اش آتش زدن پرچم آمریکا را در تشییع جنازه خود سفارش کرده است تا بدانند خشم و دشمنی وی نسبت به آمریکا ادامه دارد و پیرو ولایت است اما امروزه برخلاف این وصیت نامه ها بخشنامه کرده اند که دیگر پرچ آمریکا آتش زده نشود.

 

پناهیان شاخصه اصلی و برتر عقیله بنی هاشم دشت بر نداشتن از مبارزه با دشمن برای احیاء حق دانست و گفت: مواظب باشید که عده ای آمده اند تا با بهانه های مختلف ،نان ،تحریم و تهدید هم اسلام و هم انقلاب را از ما بگیرند اما هرگز اجازه نفوذ به دشمن را نخواهیم داد و تا نابودی دشمن دست از مبارزه بر نخواهیم داشت.

 

مسئول هیات نوجوانان و جوانان عاشورایی کشور با بیان اینکه برخی ها می گویند اگر مذاکره نکنیم دشمن سر جنگ کردن ما ما دارد تاکید کرد: امریکا اگر می توانست با ما بجنگد سر از کشورهای دیگر پیدا نمی کرد ،آمریکا قدرتی نسیت که بخواهد با ملت ایران آن هم با وجود هزاران بسیجی راه رو زاه شهدا بجنگد چرا که اگر بخواهد قدمی بردارد ملت ایران چنان تودهنی به او می زند که فراموش نکند.

 

وی با بیان اینکه ما هنوز دستاموز کتب زینب کبری ایم و هرگز اجازه نخواهیم داد خون های ریخته شده شهداء پایمال شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff