تانکر حامل بنزین در محور کهورستان به لار واژگون شد/ نشت بنزین و عدم حضور دستگاه های ذیربط نگران کننده است

سرهنگ تنها از واژگونی تانکر حامل مشتقات نفتی در محور پر تردد کهورستان به لار خبر داد و‌ گفت: بر اثر این حادثه تانکر دچار نشتی شده که می‌تواند خطر آفرین باشد.

سرهنگ اسماعیل تنها جانشین فرمانده پلیس راه استان هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز اظهار کرد: این حادثه شامگاه جمعه هفتم آبان‌ماه حدود ساعت ۱۸:۵۰ در محور مواصلاتی بندرعباس به لارستان در منطقه کهورستان نرسیده به دوراهی تنگ دالان اتفاق افتاد.

تنها در ادامه تشریح جزییات این حادثه افزود: عدم توجه به جلو توسط راننده تانکر منجر به این اتفاق شده است.

به گفته جانشین فرمانده پلیس راه هرمزگان حال راننده مساعد گزارش شده و تا کنون هیچ یک از ارگان های ذیربط در محل حادثه حضور نیافته اند.

تنها تصریح کرد: با توجه به وقوع تصادفات وسایل حمل موادخطرناک وسوختی درفاصله زمانی هر۱۵الی ۲۰ روز،  حضور به موقع وجلوگیری از حوادث وسوانح دلخراش وغیرقابل جبران لازم است همه دستگاه ها اعم از شرکت نفت ، راهداری ، امدادونجات وجرثقیل و….تیم های کشیک باتجهیزات متناسب داشته باشند و در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

گفتنی است این دومین حادثه در هفته اخیر بوده که روز گذشته بر اثر آتش سوزی یک تریلر حامل بنزین راننده آن جان خود را از دست داد.
آمار و اطلاعات موجود گواه بر این است که در هشت ماهه نخست سال جاری در محور پر تردد کشار به لارستان قریب به ۳۰ تصادف منجر به خسارت و فوتی اتفاق افتاده است.
انتهای پیام؛