تامین کمک هزینه سفر عتبات عالیات به دو مددجو کمیته امداد
+ پ -
تامین کمک هزینه سفر عتبات عالیات به دو مددجو کمیته امداد
به همت کارکنان کمیته امداد حاجی آباد؛

تامین کمک هزینه سفر عتبات عالیات به دو مددجو کمیته امداد

مدیر کمیته امداد حاجی آباد از تامین کمک هزینه سفر دو نفر از مدجویان به عتبات عالیات توسط کارکنان این نهاد خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی  هرمز؛ مسیح الله مرادی مدیر کمیته امداد حاجی آباد  در گفتگو با خبرنگار فرهنگ کده گفت: در شرع مقدس اسلام به انفاق و کمک رسانی به نیازمندان تاکید ویژه ای شده  و امروز توجه به امورات مادی و معنوی و برآورده شدن نیازهای آنان  موجب تشدید احساس همدلی و زدودن پیامدهای منفی فقر در جامعه خواهد شد.

وی اظهار بیان کرد :امسال به لطف الهی و در راستای تحقق آرمانهای امام(ره)،منویات مقام معظم رهبری و اعزام مدجویان به اماکن مقدسه،ترویج فرهنگ انفاق در بین مردم و تشویق و ترغیب افکار عمومی بویژه ادارات و نهادها به نهادهای حمایتی، کارکنان این مجموعه با هدف انجام وظیفه،ترویج سنت حسنه و در اقدامی خداپسندانه کمک هزینه اعزام دو نفر از مددجویان شاخص به عتبات عالیات را تامین کردند.

مدیر کمیته امداد حاجی آباد   ضمن تقدیر از کارکنان کمیته امداد حاجی آباد خواستار همکاری و کمک رسانی مسئولین و کارکنان دستگاههای اجرائی برای ترویج این سنت حسنه شد و تصریح کرد : این سفرهای زیارتی مددجویان در راستای تقویت و ارتقاء باورهای دینی و ارج نهادن به خانواده های نیازمند انجام می شود.

مرادی  اظهار بیان کرد :در سال گذشته نیز تعداد ۴نفر از مددجویان با حمایتهای کارکنان این نهاد به عتبات عالیات مشرف و بنا داریم  در سال پیش رو این حرکت فرهنگی را رونق بخشیم.

مدیر کمیته امداد حاجی آباد  همچنین به اعزام مددجویان به مشهد مقدس در سال جاری اشاره و افزود :۵۰نفراز مددجویان در شش ماهه اول سال جاری به مشهد مقدس  و۴۰نفر دیگر از این خانواده های تحت پوشش  را تا پایان سال اعزام خواهیم کرد تصریح کرد:در راستای این اقدام خداپسندانه  به حج فقراء مبلغ بالغ بر ۲۷۰میلیون ریال از سوی این نهاد هزینه شده است.

این مسئول همچنین ضمن قدردانی از کارکنان کمیته امداد و خیرین که تا کنون گامهای موثری در جهت رفاه خانوارهای بی بضاعت برداشته اند خاطر نشان ساخت:امیدواریم برای بهبود سطوح رفاهی،آموزشی و اشتغال فرزندان مددجو بتوانیم با کمک خیرین نقشی اساسی ایفاء کنیم.

انتهای خبر/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff