تامین امنیت عمومی از مولفه های مهم در ایام نوروز / استان هرمزگان مقصد گردشگری و دارای آب و هوایی مطبوع است
+ پ -
تامین امنیت عمومی از مولفه های مهم در ایام نوروز /  استان هرمزگان مقصد گردشگری و دارای آب و هوایی مطبوع است

استاندار هرمزگان اظهار کرد: تامین امنیت عمومی و کامل در کلیه مسیرها و راههای محاسباتی چه درون شهری و چه برون شهری از مقوله های حائز اهمیت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان در نشست شورای ترافیک استان با بیان اینکه سال گذشته نمره قابل قبول و توجهی در خصوص ارائه خدمات به مهمانان نوروزی را کسب کرد، گفت: امیدواریم امسال نیز با تلاش بیشتر و حرکت به سوی راه حل های مدیریتی و حل مشکلات در زمینه حمل و نقل با نگرش مدیریتی تسهیلات موجود را بکار ببریم.

 

وی افزود: با توجه به اینکه استان هرمزگان مقصد گردشگری و دارای آب و هوایی مطبوع در کنار سواحل زیبای خلیج فارس و دریای عمان قرار دارد لذا درصد هستیم با تلاش مضاعف پاسخگوی تقاضاهای جدید و مهمان پذیر خوبی باشیم تا بدون هیچگونه مشکل و حادثه ای و با استفاده از تسهیلات موجود بتوان اقدامات موثری را انجام داد.

 

استاندار هرمزگان اظهار کرد: روند امور به سوی مدیریت سیستمی و راه حل های دارای کیفیت و استاندارد در حال حرکت است لذا همه سازمان ها درصدد هستند که بابکارگیری نگرش سیستمی و نگرش خدمات باکیفیت و استاندارد  وظایف خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

 

جادری تصریح کرد:  در راستای پیشگیری از وقوع مشکلات مدیران در ایام نوروز پای کار باشند و مهمتر از همه باید با سایر استانها رقابت کنیم و هر فرد بتواند با ارائه خدمات بیشتر، با کیفیت و  استاندارد قابل قبول بهتریت ارزیابی را داشته باشد و بتوان استان را جایگاه سوم کشوری قرار داد.

 

وی یادآور شد: سال گذشته استان هرمزگان در مجموع رتبه چهارم کشوری را در ارائه خدمات به مسافرین نوروزی کسب کرده بود لذا با وجود رقابتی سرسخت که دارای پتانسیل گردشگری و مزیتهای بیشتری هستند باید تلاش کرد که استان به رتبه سوم ارتقا یابد.

 

استاندار هرمزگان با بیان اینکه استان دارای مزیتها و مدیران سیستمی است، گفت: به دنبال نگرش مدیریت جدید سیستمی درصدد هستیم که مسائل را در زمان و مکان مناسب خود در قالب تیم کاری به نحو مطلوبی پیگیری شود.

 

جادری مهمترین مقوله را تامین امنیت عمومی و کامل در کلیه مسیرها و راههای محاسباتی چه درون شهری و چه برون شهری دانست و افزود: در راستای  امنیت محدوده پارکها، فضای سبز که مراکز تجمع مردم می باشد باید تدابیر ویژه ای اتخاذ شود و نیز در راستای مهیا نمودن هرچه بهتره فضاهای سبز در زمان باقی مانده حداکثر تلاش خود را انجام دهند.

 

 

وی با بیان اینکه پایگاههای امداد و نجات در طول مسیرها و محورهای محاسبانی باید فعال باشند، اظهار کرد: مراکز اورژانس بیمارستانها، داروخانه ها و مراکز درمانی باید بصورت شبانه روزی برای پذیرش و ارائه خدمات به مسافرین آمادگی داشته باشند

 

استاندار هرمزگان تصریح کرد: گشت دریایی که برعهده اداره بنادر و دریا نوردی و  دریابانی استان است باید بصورت مستمر در ایام نوروز خدمات خود را ارائه دهند و نیز شناورهای غیرمجاز و بدون هویت را شناسایی و توقیف نمایند.

 

جادری افزود: با وجود حوادث احتمالی در راستای نجات افراد آسیب دیده نیروهای نجات غریق و ناجی در سواحل استان حصوری فعال داشته باشند همچنین هلال احمر استان با فراهم نمودن تیم فروند بالگرد هوایی خدمات آمبولانس هوایی در مواقع اضطراری انجام دهد.

 

وی بیان کرد: با توجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی احتمال بارش باران وجود دارد لذا همه ادارات در بازگشایی مسیرها و مدیریت درست جاده ها تلاش و کوشش نمایند تا مشکلی برای مسافرین بوجود نیاید.

 

استاندار هرمزگان با بیان اینکه مسافرین نظافت از محیط را فراموش می کنند، خاطرنشان کرد: در ایام نوروز با ارائه تذکرات لازم از انباشت زباله و آتش سوزی در محیط زیست پیشگیری شود.

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff