تامین آب شرب برای چهارده هزار نفر از مردم بستک
+ پ -
تامین آب شرب برای چهارده هزار نفر از مردم بستک
رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک خبرداد:

تامین آب شرب برای چهارده هزار نفر از مردم بستک

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک گفت: پروژه آب رسانی به ۹ روستای بخش گوده از بزگترین اقدامات این نهاد در شهرستان بستک می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز مهندس رحمانی رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی شهرستان بستک طی گفتگویی با خبرنگار جهانگیریه گفت: این پروژه از مهمترین اولویت های ابفا روستایی شهرستان بستک بود که مورد توجه مسئولین استانی نیز واقع شده بود.

وی افزود : افتتاح این پروژه با حضور استاندار محترم، مدیرعامل ابفار هرمزگان، فرماندار محترم شهرستان بستک، روسای برخی از ادارات، شوراهای اسلامی واهالی خونگرم منطقه گوده انجام شد.

مهندس رحمانی تصریح کرد: این طرح از بزرگترین پروژه های ابرسانی به روستاههای شهرستان بستک بود که به حمدالله با موفقیت به پایان رسد.

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک افزود: آب این طرح از فاز ۲ مجتمع براشت تامین می شود.

وی گفت: حجم عملیات آب رسانی این پروژه تامین آب شرب مورد نیاز ۹ روستا که جمعیتی بالغ بر ۱۴ هزارو ۵۰۰ نفر را دربر می گیرد.

مهندس رحمانی اظهار داشت: در این طرح حدود ۴۵ کیلومتر لوله گذاری صورت پذیرفته است و ۱۵۰۰ متر مکعب مخزن ذخیره آب در نظر گرفته شده است که از طریق ۲ حلقه چاه و ۲ باب ایستگاه پمپاژ آبگیری می شود.

رئیس اداره آبفا روستایی شهرستان بستک افزود: ۵۵ میلیارد ریال برای این طرح از اعتبارات ملی استانی و بخشی از آن توسط خیرین نیک اندیش این شهرستان تخصیص داده شد.

وی در پایان ضمن تشکر از تمام کسانی که در این پروژه این نهاد را یاری رساندند بخصوص مدیر کل آبفار هرمزگان و خیرین شهرستان و مسئولین شهرستانی برای تمام آن عزیزان آروزی توفیق روز افزون نمود.

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff