تافته جدا بافته نداریم/ عدم شرکت در آزمون به معنای انصراف از کاندیداتوری خبرگان است
+ پ -
تافته جدا بافته نداریم/ عدم شرکت در آزمون به معنای انصراف از کاندیداتوری خبرگان است

امام جمعه موقت اصفهان خاطر نشان کرد: در گذشته افرادی بودند که از جهات مختلف مورد تایید قرار گرفته و در آزمون شرکت نمی کردند. یکی از این موارد نیز تاییدیه ای بود که علما و مراجع به افراد می دادند. اما در دوره فعلی آزمون ملاک احراز صلاحیت هاست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ محمد تقی رهبر امام جمعه موقت اصفهان در خصوص افرادی که در آزمون علمی خبرگان شرکت نکردند، اظهار داشت: وقتی که شورای نگهبان تصویب کرده که شرکت در آزمون ملاک و معیار احراز صلاحیت کاندیداها محسوب می شود، بنابراین هر کس که در امتحان شرکت نکرده به منزله انصراف وی خواهد بود. چراکه در رسانه ها از رادیو و تلویزیون گرفته تا سایت ها و روزنامه ها همه این مصوبه شورای نگهبان را منتشر کردند.

امام جمعه موقت اصفهان در ادامه خاطر نشان کرد: در گذشته افرادی بودند که از جهات مختلف مورد تایید قرار گرفته و در آزمون شرکت نمی کردند. یکی از این موارد نیز تاییدیه ای بود که علما و مراجع به افراد می دادند. اما در دوره فعلی آزمون ملاک احراز صلاحیت هاست.

رهبر در بخش پایانی اظهارات خود عنوان کرد: برخی افراد برای خود شانیت قائل شده و در آزمون شرکت نکردند. این در حالی است که وقتی قانون شده و مصوب کرده اند که کاندیداها الزاما باید در آزمون شرکت کنند، عدم شرکت در آن به منزله انصراف است. در قانون هم تافته جدا بافته نداریم و قانون و مقررات و مصوبات شورای نگهبان باید اعمال شود.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff