تأکید رئیس کل دادگستری هرمزگان بر رسیدگی سریع، دقیق و قاطع به پرونده مسببین شهادت شهید مریدی

رئیس کل دادگستری هرمزگان در دیدار با خانواده شهید مریدی بر رسیدگی سریع، دقیق و قاطع به پرونده مسببین شهادت این شهید والامقام تأکید‌کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ضمن حضور در منزل پدری شهید سعید مریدی رییس مبارزه با مواد مخدر رودان که ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر به شهادت رسید، با اعضای خانواده این شهید والامقام دیدار کرد.

مجتبی قهرمانی در جریان این دیدار، ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهید والامقام، بر رسیدگی سریع، دقیق و قاطع به پرونده مسببین شهادت این شهید والامقام تأکید کرد.

وی در ادامه افزود: همکاران ما وظیفه دارند تعقیب و محاکمه مسببان این حادثه را با سرعت، دقت و در نظر گرفتن همه جوانب در دستور کار قرار داده و هم شما و هم مردم را در جریان این پیگیری‌ها و رسیدگی‌ها قرار بدهند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان ادامه داد: حفاظت و حراست از آرمان‌های شهدا، وظیفه بسیار خطیری است که همه مسئولین باید به آن واقف باشند.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با بیان اینکه فرزندان و خانواده شهدا مایه دلگرمی و امید جامعه اسلامی هستند، تأکید کرد: امید است بتوانیم با خدمتگزاری به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران رهروی صدیق راه آن‌ها باشیم.

شهید سعید مریدی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان در ۲۲ فروردین ماه امسال حین انجام مأموریت در جریان درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر دچار مجروحیت شدید شد و علی‌رغم تلاش‌های پزشکان، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

تاکنون دو نفر از عاملان شهادت او دستگیر شده‌اند.

انتهای پیام/