تأکید بر بهره‌مندی نظام‌مند از خرد جمعی نداجا و دانشگاه آزاد اسلامی/ حضور مؤثر ایران در سواحل راهبردی مکران با همکاری دانشگاه آزاد

دکتر کامرانی بر ضرورت بهره‌مندی نظام‌مند از خرد جمعی و تعامل بین نداجا و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با هدف رشد توانمندی تحقیقات صنعتی، علمی و ارتقای توان دفاعی و بازدارندگی ایران تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیین امضای تفاهم‌نامه نیروی دریایی ارتش و دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان با حضور امیر جعفر تذکر فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی ارتش و احسان کامرانی رئیس این دانشگاه با هدف همکاری و تعامل اثربخش برگزار شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه تعامل دانشگاه آزاد و نیروی دریایی ارتش را نقطه قوتی در حوزه توسعه علمی و  تسلیحاتی دانست و گفت: چشم‌انداز این همکاری در راستای توسعه، اقتدار و پیشرفت دوجانبه است.

کامرانی با تأکید بر بهره‌مندی نظام‌مند از خرد جمعی و تعامل بین نداجا و دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با هدف رشد توانمندی تحقیقات صنعتی، علمی و ارتقای توان دفاعی و بازدارندگی برای دستیابی به نتیجه عنوان کرد: بدون تردید این تعامل می‌تواند نتایج مثبت و مهمی به‌همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه همکاری در راستای تحقق تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) مبتنی بر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی احیا و توسعه تمدن دریایی و علوم و زیرساخت‌های دریانوردی است، افزود: حضور مؤثر و مقتدرانه در دریاهای آزاد و توسعه سواحل راهبردی مکران با حضور دانشگاه آزاد اسلامی و نیروی دریایی قدرتمند منطقه می‌تواند نتایج بزرگی برای ایران داشته باشد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان، استفاده بهینه و متقابل از ظرفیت‌ها و امکانات علمی، آموزشی و توسعه همکاری‌های علمی، تحقیقاتی و فنّاورانه بین نداجا و دانشگاه ازاد اسلامی واحد بندرعباس را مثبت ارزیابی کرد و افزود: اگر این همکاری به شکل مستمر و سازماندهی شده اجرا شود در رفع نیازها، پیشبرد برنامه‌ها و فعالیت‌های مکمل و مشترک و آینده‌سازی علمی، تحقیقاتی و فنّاورانه منطقه مفید خواهد بود.

انتهای پیام/