تأمین مسکن یکی از نیازهای اصلی مددجویان هرمزگانی

مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: ۳۸۹ خدمت مسکن در بخش‌های خرید و ساخت، تکمیل واحدهای نیمه‌تمام شهری و روستایی، بهسازی و مقاوم‌سازی و انجام تعمیرات مسکن برای مددجویان هرمزگانی طی پنج‌ماهه سال ۱۳۹۸ انجام‌ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد هرمزگان اظهار کرد: خدمات مسکن این نهاد در سرفصل‌های خرید، ساخت، تکمیل واحدهای نیمه‌تمام مسکن شهری و روستایی، بهسازی و مقاوم‌سازی و تعمیرات مسکن به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.
وی افزود: تأمین مسکن یکی از نیازهای اصلی مددجویان هرمزگانی است که در همین راستا کمیته امداد هرمزگان در پنج‌ماهه نخست امسال ۱۳۹۸ خدمت مسکن به مددجویان هرمزگانی ارائه‌ نموده و بیش از مدیرکل کمیته امداد هرمزگان گفت: ۳۸۹ خدمت مسکن در بخش‌های خرید و ساخت، تکمیل واحدهای نیمه‌تمام شهری و روستایی، بهسازی و مقاوم‌سازی و انجام تعمیرات مسکن برای مددجویان هرمزگانی طی پنج‌ماهه سال ۹۸ انجام‌گرفته است.یک میلیارد و ۸۱۳ میلیون تومان اعتبار برای ارائه این خدمات هزینه شده است.
الهیاری عنوان کرد: ۱۶ هزار و ۷۹۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان فاقد مسکن هستند که از این تعداد خانوار، هشت هزار و ۷۴۳ خانوار در مناطق شهری و هشت هزار و ۵۶ خانوار در مناطق روستایی ساکن هستند.
مدیرکل کمیته استان هرمزگان خاطر نشان کرد: پرداخت وام مسکن برای مددجویان در بخش ساخت و خرید مسکن شهری را تا سقف ۳۰ میلیون تومان، مسکن روستایی تا سقف ۱۵ میلیون تومان و تعمیرات تا سقف پنج میلیون تومان انجام می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان امسال با مشارکت خیران تعداد ۷۳۰ واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان احداث خواهد شد.
انتهای پیام/