بی کیفیتی اجناس به جامعه ضرر وارد می کند / استان هرمزگان برگزار کننده پنجمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع)
+ پ -
بی کیفیتی اجناس به جامعه ضرر وارد می کند / استان هرمزگان برگزار کننده پنجمین کنگره بین المللی امام سجاد (ع)

امام جمعه بندرعباس گفت : با توجه به سخنان رهبر ایران نباید پایه مذاکره با آمریکا بنشیند و صحبت کردن با آمریکا برای جامعه ما معنایی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ،آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ، امام جمعه بندرعباس درخطبه های سیاسی و عبادی خود با اشاره به هفته پیش رو و در پیش داشتن روز کیفیت گفت: کیفیت به این معناست که کارخانه ایران خودرو ماشین های که می سازد و تحویل جامعه می دهد مردم آن را پس ندهد ،مردم حق دارند چرا نباید در کار خود دقت کنید خودرو سازی در ایران سابقه ۶۰ ساله دارد کار چند روزه نبوده است و هنوز باید با اشکال روبرو باشد.
وی افزود: اگر مسئولین جنس مرغوب تحویل جامعه ندهید شرعا به جامعه و هم به خود ضرر وارد می کنید و اگر توانایی ندارید این کار را انجام ندهید.

 

نعیم آبادی با توجه حدیث از امیرمومنان علی (ع)اظهار کرد :سعی نکنید کار را سریع انجام دهید بگذارید با تاخیر انجام شود اما با کیفیت خوب چرا که مردم نمی گویند این کار را با چه سرعتی انجام شده است.

امام جمعه بندرعباس با اشاره به سایر مناسبت های هفته جاری تصریح کرد : روز علم در خدمت صلح و توسعه است که اکنون متاسفانه لبه علم در ساخت خلع های جنگی است برای نابودی انسان و بشریت و زیر مجموعه تمام این کار ها آمریکا متجاوزا ست و کشورهای دیگر هم چاره ای جز مقابله بر خود ندارند که مجبوراند در برابر آنها مجهز باشند.

وی افزود: غرب برای علم آبروی باقی نگذاشته است و اگر علم به زبان آید می گوید مرگ بر آمریکا.

نعیم آبادی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اظهار کرد: که به آن تاکید بسیاری دارد چه معنا دارد که ما پایه مذاکره بنشینیم و صحبت کنیم در صورتی که آنها به صراحت دارند دروغ می گویند ،و آمریکایی ها هیچ کاری نمی توانند کند که در فرمایشات رهبر آمده است که اگر نگاه چپ به ایران کند اسرائیل را نابود و با خاک یکسان خواهیم .
وی افزود: ما باید آمریکا را به همه معرفی کنیم که کشوری جهان خوار ، نفت خوار، است و می خواهد همه دنیا را در دست داشته باشد.
نعیم آبادی خاطر نشان کرد: شهادت امام سجاد را به همه مسلمین تسلیت می گویم و استان هرمزگان این افتخار را نصیب خود کرده است که در پنجمین کنگره بین المللی امام سجاد را برگزار کرده است و از همه مسئولین و زحمت کشان در این کنگره به نوبه خود تشکر و خسته نباشی می گویم.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff