بی مهری مسئولین آموزش و پرورش رودان نسبت به مدارس جغین

+ پ -
بی مهری مسئولین آموزش و پرورش رودان نسبت به مدارس جغین

رئیس شورای بخش جغین گفت:مدارس بخش جغین مورد بی مهری و بی توجهی مسئولین آموزش و پروش شهرستان رودان قرار گرفته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ محمد رمون زاده، رئیس شورای بخش جغین در حضور حضرت آیت الله صدرالساداتی نماینده خبرگان رهبری که با استقبال پرشور و بی نظیر مردم در مسجد امام خمینی (ره)بخش جغین مواجه بود در بیان مشکلات حوزه آموزش و پرورش اظهار کرد:متاسفانه مدارس بخش جغین مورد بی مهری و بی توجهی مسئولین آموزش  و پرورش شهرستان رودان قرار گرفته است .

وی افزود:در برخی از مدارس این بخش بعد از گذشت چندین سال هنوز حتی یک دستگاه رایانه جهت ثبت نام اینترنتی دانش آموزان وجود ندارد و نشان دهنده محرومیت مدارس بخش جغین را می رساند.

رئیس شورای بخش جغین عنوان کرد: به طور مثال در مدرسه شهید سرحدی که بالغ بر۱۵۰دانش آموز را در خود جای داده است و معمولا با توجه به مهاجرت برخی از کشاورزان بخش توکهور به این بخش این تعداد به۱۸۰نفرهم افزایش می یابد، هنوز امکانات اولیه جهت ثبت نام دانش آموزان وجود ندارد.

رمون زاده تصریح کرد:با توجه به اینکه ثبت نام و ارسال و دریافت بخش نامه ها ،اینترنتی صورت می پذیرد عدم وجود یک دستگاه رایانه در این مدرسه باعث عقب ماندگی از ارسال برخی از بخش نامه ها و دستورالعمل ها می شود که جای بسی شرمساری دارد و مسئولین امر باید هر چه سریعتر در این زمینه اقدام را انجام دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:علیرغم پیگیری های اینجانب هیچ اقدامی در جهت رفع این مشکل صورت نگرفته است که علاوه بر وجود چنین مشکلاتی این مدرسه حتی از امکانات حداقلی مانند میز و صندلی آموزگار برخوردار نیست که امیدوارم در این زمینه مسئولین توجه ویژه ای داشته باشند.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff