بی حرمتی به قابلیت های تولیدی کشور آسیب اساسی بر اقتصاد کشور / حمایت از تولید ملی لازمه اقتصاد مقاومتی
+ پ -
بی حرمتی به قابلیت های تولیدی کشور آسیب اساسی بر اقتصاد کشور / حمایت از تولید ملی لازمه اقتصاد مقاومتی

کارشناس ارشد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی ، با اشاره به شعار سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل گفت: ما باید در عرصه های سیاسی و اجتماعی و علمی یک اقتصاد بدون وابستگی داشته باشیم تا کشورهایی که ایران را الگو خود قرار داده اند ایران مستقل را یک ایران مقتدر اقتصادی هم ببینند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سیده فاطمه حسینی ، کارشناس ارشد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس در گفتگو با خبرنگار سوریاس ، با اشاره به نامگذاری سال ۹۵ به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» از سوی رهبر انقلاب ، گفت: نگاهی کوتاه به نامگذاری سال ۹۵به عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل  از سوی رهبری عظیم الشان نشان می دهد که ایشان در طول ۹ سال گذشته برای تمرکز روی مسائل اقتصادی در نام گذاری سال ها و تاکید بسیار دارند و مسئولین و مردم برای حرکت به سمت اصلاح اقتصاد جامعه باید حرکت جهاد گونه داشته باشند .

وی افزود: تاکیدات رهبر بزرگوار انقلاب بر افزایش توان اقتصادی در کشور نشان دهنده این است که جمهوری اسلامی در مسیر رشد و توسعه اکنون به جایگاهی رسیده است که برای قدرت نمایی یک نظام دینی در سر تا سر جهان در کنار حضور قوی در عرصه های سیاسی و اجتماعی و علمی نیاز به ساخت یک اقتصاد اسلامی بدون وابستگی هست و ما باید به دنبال استقلال کامل و عدم وابستگی باشیم  .

کارشناس ارشد حقوق دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس تصریح کرد: مردم در بحث اقتصاد مقاومتی نقش انکار ناشدنی را ایفا می کنند و حلقه مفقوده ی رشد اقتصادی نیاز به باب حرکتی بود رهبر انقلاب  آن را حرکت جهادگونه اقتصادی می دانند و همگان را به کار جهادی در حوزه اقتصاد فرا می خواندند .

حسینی در ادامه بیان داشت: یکی از مولفه های بسیار تعیین کننده در بعد اقتصادی آسیب های وارده بر توان تولید و بی حرمتی به قابلیت های تولیدی کشور چه در زمینه ی علمی و فکری و چه در زمینه های مختلف مانند کشاورزی و … می باشد .

حسینی در پایان خاطرنشان کرد : تولیدات داخلی ، یکی از رموز ماندگاری نظام و عامل قدرت مقاومت مردم در مقابل دشمنان است ما باید در بعد اقتصاد ی و سازندگی گام های بسیار بلند را برای کشور برداریم تا شعار اقدام و عمل در جامعه عملی شود و در حد شعار نماند .

انتهای پیام/ی

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff