بی توجهی نهادهای نظارتی در برخورد با خودروهای میوه فروش متخلف

+ پ -
بی توجهی نهادهای نظارتی در برخورد با خودروهای میوه فروش متخلف
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل بندرعباس:

بی توجهی نهادهای نظارتی در برخورد با خودروهای میوه فروش متخلف

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل بندرعباس اظهار کرد:با توجه به اینکه نهادهای نظارتی و کنترل کننده وظیفه برخورد با خودروهای میوه‌فروش متخلف را دارند اما هیچ اقدامی تاکنون انجام نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محسن زمردی، مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل بندرعباس با اشاره به برنامه‌ها و وظایف این سازمان گفت: مکان‌های مناسب اقدام به ساماندهی میوه‌فروش‌های سیار شده است که  ثبت‌نام، شناسنامه‌دار کردن و صدور مجوزات لازم  انجام شده که هشت نقطه از شهر  را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: ارائه خدمات مطلوب با قیمت مناسب، ایجاد اشتغال و درآمد پایدار، تاثیرگذاری در کاهش بار ترافیکی، ایجاد نظم و انضباط و حفظ سیمای شهر و غیره از مهمترین اهداف و مزایای این برنامه است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل اظهار کرد: بعد از اجرای  این طرح اصناف و کسبه نسبت به این مسئله معترض شده و از سوی دیگر نیز نهادهای نظارتی و کنترل کننده مانند راهنمایی و رانندگی که وظیفه برخورد با خودروهای متخلف را دارند، نسبت به خودروهای میوه‌فروش اقدامی انجام نداده‌اند.

زمردی تصریح کرد: سازمان میادین و ساماندهی مشاغل به صورت مستقیم اقدام به برخورد با متخلفین در این زمینه کرده است، اما در این مورد از حمایت قانونی و پشتیبانی دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط برخوردار نبوده و عملا موفق به انجام اقدام قابل توجهی نشده است.

مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل تاکید کرد: شهرداری و سازمان‌های وابسته تنها نهادهای رسیدگی به وضع شهر نیستند و دستیابی به شهری که رضایت شهروندان هم در آن جاری باشد، نیازمند همکاری و همراهی همه دستگاه‌ها است.

وی افزود: شهرداری از طریق سازمان میادین و ساماندهی مشاغل اقدام به ساماندهی بیش از ۹۰۰ نفر دستفروش در قالب دو بازارچه مشغول به فعالیت است .

زمردی خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه  تعداد کمی از دستفروشان اقدام به فعالیت غیرمجاز می‌کنند که برخورد با آنان نیز از طریق سازمان میادین و مدیریت تخلفات شهرداری انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff