بی توجهی مسئولین عامل نابودی شهرک های صنعتی است/ فرآورده های خرما هرمزگان مشابهی در دنیا ندارد
+ پ -
بی توجهی مسئولین عامل نابودی شهرک های صنعتی است/ فرآورده های خرما هرمزگان مشابهی در دنیا ندارد

مدیر عامل شرکت خرما بن جنوب با بیان اینکه مسئولین از تولید کنندگان حمایت نمی کنند،افزود:حرف های مسئولین در حد شعار است و بی توجهی به تولیدکنندگان باعث نابودی شهرک های صنعتی می شود.

حسن قناعتیان، مدیر عامل شرکت خرما بن جنوب و کارآفرین موفق هرمزگانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به تولید صنعتی فرآورده های خرما در استان گفت: در سالهای گذشته در استان های جنوبی به خرما توجه نمی کرد و این محصول با ارزش با بی توجهی عموم هدر می رفت از این رواقدام به تولید فرآورده های خرمابرای بهره بری بیشتر از این محصول کردیم.

 

 

 

وی با بیان اینکه ۱۷ سال است که با فرزندانم در این زمینه فرآورده های خرما کارهای تحقیقاتی انجام می دهیم، افزود: هر چند وقت یکبار براساس مطالعات تحقیقاتی محصولی جدید تولید و به بازار عرضه می کنیم و تاکنون موفق به تولید فرآورده های متنوعی مانند شهد خرما، خمیر خرما، قند خرما، عسل خرما، شکلات خرما، سرکه و خرماهایی میوه ای شده ایم.

 

 

 

 

قناعتیان اظهار کرد:از آنجایی که محصولاتمان نوآوری است و در دنیا مشابهی ندارد و بخش عمده ای از محصولاتمان به کشورهای خرماخیز خاورمیانه، کشورهای اروپایی، شرق آسیا، حاشیه خلیج فارس و کانادا صادر می شود.

 

 

 

 

وی  بیان کرد: ابتدا فعالیتم را با بسته بندی محصولات آغاز کردیم سپس با آوردن تکنولوژی از اروپا وارد عرصه تولید شدم  که هم اکنون نیز با مطالعه و تحقیق  محصول جدید تولید می کنیم و به تدریج تولیدمان را تکامل و گسترش دادیم.

 
مدیر عامل شرکت خرما بن جنوب با بیان اینکه از صنایع و تولیدات هیچ گونه حمایتی نمی شود، تصریح کرد: از زمانی که وارد عرصه تولید شدم هیچگونه حمایتی از سوی هیچ ارگانی نشدیم لذ از دیدگاه مادی رضایت نداریم اماصرف علاقه و از بعد معنوی راضی هستیم.

 

 

 

وی با اشاره به اینکه  نوسانات بازار ارز صادرات محصولات را با مشکل مواجهه می کند، اظهار داشت:تحریم ها و مراودات بانکی مهمترین مشکل صاحبان صنایع است که منجر به ورشکستگی و تعطیلی کارخانه ها می شود و دولت و مسئولین هیچ حمایتی از تولید ندارند.

 

 

 

 

قناعتیان با بیان اینکه از مسئولین انتظاری نداریم چون کاری برایمان انجام نمی دهند، ادامه داد:حرف ها و شعارهای زیادی زده می شود اما عمل وجود ندارد و بی توجهی مسئولین به تولیدکنندگان باعث نابودی شهرک های صنعتی است.

 

 

 

 

وی تاکید کرد:جوانان به علت بی توجهی مسئولین رغبتی برای فعالیت ندارند چنانچه اگر به شعار هایشان عمل کنند جوانان کشورمان دنیا را متحول خواهند کرد.

 

 

 

 

کارآفرین موفق هرمزگانی با بیان اینکه پشت کار و همت حرف اول را در فعالیت های اقتصادی می زند، خاطر نشان کرد:رکود موضوع همیشگی بازار است  و منحصر به کشور ما نیست لذا جوانان باید مقاوم باشند و کار و تلاش برای نسل جوان نهادینه شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff