بی توجهی مسئولان به مشکلات مردم جامعه را دچار مصیبت می کند/ برگزاری کنسرت مهم ترین دغدغه مردم نیست
+ پ -
بی توجهی مسئولان به مشکلات مردم جامعه را دچار مصیبت می کند/ برگزاری کنسرت مهم ترین دغدغه مردم نیست

عالم اهل سنت استان هرمزگان با بیان اینکه بی توجهی مسئولان به مردم جامعه را دچار مصیبت می کند،اظهار کرد: برگزاری کنسرت مشکل روز مردم نیست و دولت در این زمینه زیاده روی کرده است.

شیخ محمد صدیق بهجت، عالم اهل سنت استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به مشکلات جامعه و دغدغه های اجتماعی در مردم گفت:دغدغه تحصیل، ازدواج، کسب و کار، درمان و مشکلات معیشتی مشکل مشترک احاد جامعه است که برخی از این مشکلات خود عواقب جبران ناپذیری را برای اجتماع به بار می آورد.

رئیس شورای روحانیت شهرستان بندرلنگه با بیان اینکه مردم در جامعه دغدغه فرزندانشان دارند و از معضلات اجتماعی مانند اعتیاد و گسترش فساد واهمه دارند، اظهار کرد:مردم باید هوشیارانه در برابر مشکلات مقابله کنندو خانواده همگام با جامعه در راستای رفع مشکلات اجتماعی گام بردارد.

بجهت با بیان اینکه مهم ترین دغدغه مسئولان باید رفع مشکلات مردم باشد، تاکید کرد:مسئولین باید در راستای حل مشکلات جامعه انقلابی عمل کنند و آستین همت جهادی را بالا بزنند.

امام جمعه اهل سنت بندرلنگه با تاکید بر آنکه مسئولان باید افرادی دلسوز و از بطن جامعه باشند، تصریح کرد:اگر مقامات مردم و جامعه را فراموش کنند و به فکر رفاهیات خود باشند جامعه دچار مصیبت می شود.

وی یادآور شد: مردم اقدامات مسئولان را رصد می کنند و انتظار دارند اشخاصی که به عنوان نماینده و منتخب مردم انتخاب شده اند برای رفع مشکلات جامعه گام بردارند.

عالم اهل سنت استان هرمزگان  مسائل فرهنگی را مهم‌ترین مشکل جامعه دانست و افزود: رشد آمار طلاق، افزایش جرم و جنایت و بی بندو باری‌های اخلاقی  بخشی از مشکلات جامعه می باشد لذا ضروری است مسئولان باهمت و تلاش خود هریک گوشه‌ای از این نواقص را مدیریت کرده تا شاهد بروز ناهنجاری‌ها دیگری نباشیم.

وی با تاکید بر اهمیت هنر در جامعه  اظهار کرد: مسئله فرهنگی از ارکان مهم جامعه است لذا توجه به بحث هنر و موسیقی باید در حد متعادل باشد و کشوری که هزاران شهید را در راه ارزش های خود تقدیم کرده نباید جولانگاهی برای منکرات باشد.

بهجت بااشاره به اینکه برگزاری کنسرت مشکل روز مردم نیست و دولت در این زمینه زیاده روی کرده است، خاطرنشان کرد:امروز مردم با مشکلاتی از قبیل مشکلات اقتصادی و بیکاری و… مواجه هستند، که ضرورت دارد معیشت مردم و قشر ضعیف جامعه به جای بزرگ کردن برگزار نشدن یک کنسرت به آن ها توجه شود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff