بی توجهی به ارزش های انقلاب اسلامی خیانت به امام راحل و شهداست
+ پ -
بی توجهی به ارزش های انقلاب اسلامی خیانت به امام راحل و شهداست

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران هزار شهید آبیاری شده است و در واقع کمرنگ شدن ارزش انقلابی خیانت به امام وشهداست.

به گزارش هرمز به نقل از پیارم قاسم صادقی ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد با بیان اینکه حفاظت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب مهمترین وظیفه مسئولین نظام است، گفت:دشمنان انقلاب تمام همت خود را بکار گرفته اند تا از راه نفوذ ارزش های انقلاب را در سطح جامعه کم رنگ کنند و ضد ارزش ها که همان سیاست های فرهنگی ،سیاسی خودشان را ترویج دهند.

صادقی با بیان اینکه برخی ها با اهداف خاص آرمان های امام راحل مطابق باب میل خود تفسیر و بیان می کنند اظهار داشت:اهداف و آرمان های امام خمینی (ره) بحدی روشن بیان شده است که هیچ شخصیت حزب و گروهی نمی تواند امام راحل را بنام خود مصادره کند.
صادقی تصریح کرد: امروز چشم و امید مظلومان در سراسر جهان به انقلاب ماست و بیداری اسلامی شکل گرفته در منطقه به تاسی از انقلاب اسلامی ایران است و نباید در کشور ما استکبارستیزی و دفاع از مظلوم کمرنگ شود.
صادقی افزود:انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران هزار شهید آبیاری شده است و در واقع کمرنگ شدن ارزش انقلابی خیانت به امام وشهداست.
وی تاکید کرد:دشمنان هیچگاه به یکباره در پی از بین بردن انقلاب و اسلام برنخواهند آمد،بلکه با استحاله فرهنگی وجایگزین کردن اسلام آمریکایی بجای اسلام ناب،به دنبال دستیابی به اهداف شوم خود هستند.

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff