بی تفاوتی دولت تدبير واميد به حماسه مردمی ٩ دی/عدم حضور درحماسه نهم دی حركت در مسير دشمن وتقابل با نظام است
+ پ -
بی تفاوتی دولت تدبیر وامید به حماسه مردمی ٩ دی/عدم حضور درحماسه نهم دی حرکت در مسیر دشمن وتقابل با نظام است

برخی مسئولان دولتی درشهرستان پارسیان به دلیل همایش انتخاباتی بی موقع وغیرضروری دولت در مشهد به سرمی برند و علناً در حماسه ٩ دی ماه حضور نخواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پارسیان خبر؛ برخی مسئولان دولتی درشهرستان پارسیان به دلیل همایش انتخاباتی بی موقع وغیرضروری دولت در مشهد به سرمی برند و علناً در حماسه ٩ دی ماه حضور نخواهند داشت.

همایشی که می توان گفت یک بازی سیاسی دولت تدبیر وامید است برای پاسخگویی به غرب برای جلب اعتماد، که این دولت با عدم حضور خود در مراسمات ومناسبت هایی که مردم شعار علیه استکبار سرمی دهند در راه وخط غرب مانده است.

همه این مسائل از آنجا نشئت می گیرد که یک مسئول استانی به صراحت اعلام می دارد که در مراسم ٩ دی شرکت نمی کنم و مسئول استانی دیگر برگزاری یادواره های شهدا را در استان خود به حالت تعلیق در می آورد که این سخنان واعمال چیزی جز حرکت در مسیر دشمن واستکبار و تقابلی آشکار با این نظام نیست.

همانطور که رهبر معظم انقلاب در بزرگداشت این حماسه عظیم می فرمایند که وظیفه همه ما این است که این روز را گرامی بداریم ، چرا که این روز یادآور وحدت و یگانگی مردم ایران اسلامی است، پس چرا با برنامه ریزی برای چنین همایش هایی سعی بر عدم حضور مسئولان دولتی در حماسه ٩ دی می شود.

حماسه ٩ دی متعلق به همه مردم است و به هیچ حزب وگروهی وابسته نیست، واینکه عده ای از مسئولان با شعارهایی در ظاهر خود را وفادار به نظام وولایت می خوانند صحیح نیست بلکه باید موضوع را در عمل هم نشان دهند و نه فقط بر زبان جاری کنند.

٩دی به عنوان روز بصیرت باید درسی باشد برای کسانی که به دنبال فتنه های دیگر هستندو کسانی که به خاطر قدرت، پول و زور  با سرنوشت مردم بازی کردند.

 

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff