بی تفاوتی به انتخابات، بی تفاوتی به سرنوشت کشور است
+ پ -
بی تفاوتی به انتخابات، بی تفاوتی به سرنوشت کشور است

امام جمعه اهل سنت کیش گفت: شرکت در انتخابات یک اصل مهم است و بی تفاوتی به انتخابات بی تفاوتی به سرنوشت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ شیخ یعقوب شمس امام جمعه اهل سنت کیش درگفتگو با خبرنگار کیش پرس، گفت: انتخابات مهم و  سرنوشت است و امید است که هموطنان ایرانی در هر کجای این سرزمین که هستند همانند دوره قبل پرشور و حداکثری در انتخابات حضور پیدا کنند.

 

وی افزود: شرکت در انتخابات اصل مهمی است که به سرنوشت همه ایرانیان مربوط می شود و بی تفاوتی نسبت به انتخابات، بی تفاوتی به سرنوشت کشور است.

 

شیخ یعقوب شمس اظهار کرد: کسانی که در انتخابات به عنوان کاندیدا حاضر شده اند همه از شورای نگهبان رای اعتماد گرفته اند و ملت فهیم ایران بدون تخریب هیچ یک از آن ها باید به کاندیدای اصلح رای دهند.

 

وی با اشاره شرکت بی نظیر مردم در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در دور اول مردم ایران نشان دادند که نسبت به سرنوشت خود و کشورشان بی اعتنا نیستند و به صورت حداکثری در انتخابات حاضر شدند امید است در این دوره نیز همه مردم به خصوص کیشوندان  وظیفه شناس، همانگونه که در تمامی صحنه های مورد نیاز نظام و انقلاب حاضر بودند این بار نیز با شور و نشاط پای صندوق های رای حاضر شوند.

 

در پنجمین انتخابات مجلس شورای اسلامی، در غرب استان هرمزگان انتخابات به دور دوم کشیده شد. دور دوم انتخابات پنجمین انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

 

بخش کیش نیز از توابع بندرلنگه و غرب استان هرمزگان (بندرلنگه، بستک و پارسیان)و شامل جزایر کیش، لاوان و هندورابی است. در این بخش ۲۱ شعبه اخذ رای برای کسب آراء مردمی در نظر گرفته شده است.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff