بی تدبیری دولت در شب عید نمایان شد

کارشناس اقتصاد بازار گفت: در آستانه تحویل سال ۱۴۰۰ اجناس در مغازه ها همانند سال های گذشته نبود و فراوانی کالا نداشتیم در صورتی که دولت باید به گونه ای تدبیر داشته باشد که بازار شب عید تنظیم شده باشد و مردم دغدغه ای برای این مسائل نداشته باشند.

علیرضا تراکمه از بازاریان به نام هرمزگان که زیر نظر اتحادیه طلافروشان بندرلنگه فعالیت می کند در گفتگو با هرمز در خصوص تنظیم بازار شب عید اظهار کرد: در آستانه تحویل سال ۱۴۰۰ اجناس در مغازه ها همانند سال های گذشته نبود و فراوانی کالا نداشتیم در صورتی که دولت باید به گونه ای تدبیر داشته باشد که بازار شب عید تنظیم شده باشد و مردم دغدغه ای برای این مسائل نداشته باشند.
تراکمه تصریح کرد: کار در بازار دستوری نیست و اگر مشکلی وجود داشته باشد با یک جلسه حل نمی شود بلکه باید کم و کاستی ها بررسی شود و تمهیدات لازم برای رفع مشکلات از قبل اندیشه شود که قطعا زمان می برد.
وی افزود: در سال ۹۹ مشکلات زیادی را تجریه کردیم گرانی و تورم قدرت خرید مردم را کاهش داد؛ کمبود و نبود مرغ در استان به وفور دیده شد و این نشان از عدم کفایت دست اندرکاران ستاد بود که نتوانستند کنترل صحیحی داشته باشند.
تراکمه خاطرنشان کرد: حال نیز انتظار داریم در سال ۱۴۰۰ حل مشکلات را به شب عید موکول نکنند، مدیریت باید صحیح انجام شود و کارشناسان از قبل برنامه ریزی ها برا ی تنظیم بازار داشته باشند، شب عید مشکل پیش آمده باید حل شده باشد نه اینکه تازه به فکر تنظیم بازار باشند.

انتهای پیام/