بی بصیرتی باعث انحراف از خط انقلاب می شود
+ پ -
بی بصیرتی باعث انحراف از خط انقلاب می شود

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میناب گفت: بی بصیرتی با عث انحراف از خط مستقیم نظام و انقلاب می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام والمسلمین، محمود عظمتی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب ، با بیان اینکه بی بصیرتی افراد بخصوص خواص می تواند ضربات سختی بر  جامعه اسلامی متحمل شود، گفت: بی بصیرتی با عث انحراف از خط مستقیم نظام و انقلاب می شود.

عظمتی با اشاره به نمونه هایی از بی بصیرتی در جامعه افزود: بی بصیرتی سربازان امام در جنگ صفین هنگامی که معاویه قرآن ها را بالای نیزه زد باعث شد صحنه جنگ را به نفع معاویه تمام و باعث نجات معاویه شود.

 

وی اظهار کرد: در دوران امام حسن مجتبی نیز برخی یاران آن حضرت دچار بی بصیرتی شدند و امام را تنها گذاشتند که باز از این نمونه ها در تاریخ فراوان است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه میناب تصریح کرد: امروزه نیز برخی ها با گلایه مندی از دستاوردهای نظام و انقلاب در پی تخریب افکار عمومی علیه این نظام تلاش می کنند.

 

عظمتی بیان کرد: آرامش و ثبات که در کشور ما وجود دارد و ابرقدرتهای بزرگ را به پای میز مذاکره کشانده است به برکت خون شهدای عزیز و گرانقدر نظام و انقلاب است.

 

این مسئول؛به تاراج رفتن نفت ما در رژیم گذشته ،جدایی بحرین از ایران و انعقاد قراردادهای ننگین با دشمنان امروزی ما همه نشان از بی لیاقتی و فساد اقتصادی در گذشته عنوان کرد.

 

وی گفت: مسئولین کشور ما باید تبعیت محض از ولایت فقیه داشته باشند و مطمئن باشند که با سکانداری نظام و انقلاب توسط رهبری عالی قدر هیچ گزند و رخنه و نفوذی در این نظام و انقلاب ورود پیدا نخواهد کرد.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff