بیکاری جوانان قشمی در شان این شهرستان نیست
+ پ -
بیکاری جوانان قشمی در شان این شهرستان نیست
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم؛

بیکاری جوانان قشمی در شان این شهرستان نیست

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم گفت: بیکاری جوانان قشمی در شان این شهرستان نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از قشم آزاد ، حجت الاسلام احمد غلامی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با بیان اینکه باید از فرصتها استفاده بهینه کنیم افزود:  فرصت ها زود از بین می رود و به فرموده امام علی (ع) فرصت همچون ابر بهاری است که زود می گذرد بنابراین بایداز فرصتی هایی که در اختیار ما قرار داده اند نهایت بهره برداری را  برای خدمت به مردم کنیم.

 

وی بیان داشت: این مسؤلیت ها امانت در دست ما مسولین است و یکی از مشکلات اساسی که در این شهرستان وجود دارد بیکاری است.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی قشم با انتقاد از وضعیت اشتغال جوانان ساکن این شهرستان گفت: اشتغال کلید حل خیلی از مشکلات است و یقینا اولویت اصلی در این موضوع اشتغال ساکنین قشم و علی الخصوص جوانان است .

 

وی تصریح کرد: ایجاد اشتغال در قشم باید برای کسی باشد که در این شهرستان متولد می شود و مرگش هم در این شهرستان است نه کسی که از جای دیگر بواسطه آشنایی با یک  مسئول مشغول به کار شود .

 

غلامی با اشاره به ریشه اصلی ناهنجاری های اجتماعی در شهرستان قشم، خاطر نشان کرد : امروز اکثر زندانیان جوان هستن که اتهام بیشتر آنان سرقت است .

 

وی افزود:  وقتی(( علت جرم سرقت))  پرسیده می شود می گویند عامل آن اعتیاد است و عامل اعتیاد هم بیکاری پس اگر بیکاری حل شد آسیبهای اجتماعی دیگر هم کم خواهد شد .

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم در پایان گفت: وظیفه اصلی دولتها اشتغال پایدار است و زیبنده این شهرستان نیست که هنوز عده ای از  افراد که فرزندان آنان در آستانه ازدواج هستن بیکار باشند و شرمنده خانواده خود باشند.

 

انتهای پیام/ت

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff