بیعت مجدد مردم ولایت مدار بندرعباس با آرمان های امام خمینی (رحمه الله علیه)

مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان هرمزگان از برگزاری سه مراسم بزرگداشت به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) در بندرعباس خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ غلام احمدی پناه مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان هرمزگان در گفتگو با خبرنگار  رفتارنیوز، از برگزاری سه مراسم بزرگداشت به مناسبت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال  ملکوتی بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) در بندرعباس خبر داد و هدف از برگزاری این مراسمات را بیعت مجدد با آرمان های امام راحل و میثاق مجدد با رهبر انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای(مدظله العالی) عنوان کرد.

 

وی افزود: اولین مراسم به همت شورای هماهنگی و تبلیغات استان و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و این هیئت در شب رحلت امام بزرگوار در حسینیه امامزاده سید مظفر(ع) بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حاج آقا مداح و مداحی مداحان اهل بیت (ع) برگزار می گردد.

 

مسئول هیئت رزمندگان اسلام استان در خصوص برگزاری دومین مراسم بیان کرد: مراسم پرفیض دعای ندبه با همکاری مجموعه هیات امناء مسجد علی ابن ابی طالب(ع) در محل مسجد واقع در بلوار ساحلی از ساعت ۶ صبح برگزار می شود.

 

احمدی پناه در خصوص سومین برنامه روز رحلت اظهار کرد: مراسم محوری و اصلی طبق سال های گذشته جهت تجدید میثاق مردم ولایت مدار بندرعباس با شهداء و امام شهداء در محل گلزار شهداء از ساعت ۹ صبح با سخنرانی حاج آقا مداح و عزاداری سنتی توسط مداح اهل بیت (ع) کربلایی اسماعیل محرابی برگزار می گردد.

 

انتهای پیام/ی