تبلیغات تولید ایرانیتبلیغات
کانال رسمی تلگرام شبکه اطلاع رسانی هرمز
کد خبر : 345502
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶| تعداد نظرات :بدون دیدگاه
پ
صهیونیسم طلایه دار تهاجم فرهنگی در جهان /

بیش از ۹۰درصد اسلام شناسان دنیا دانشمندان یهودی می باشند

یهودیان نه تنها در مورد اسلام شناسی فعالیت های بسیاری کرده اند بلکه در سایر رشته های حساس وحیاتی علوم نیز دارای تحقیقات گسترده ای هستند و از رهگذر این تحقیقات رویای ریاست و سروری بر جهان را در سر می پرورانند .

بیش از ۹۰درصد اسلام شناسان دنیا دانشمندان یهودی می باشند

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جریان تهاجم فرهنگی دنیای امروز در دست صهیونیسم بین الملل قرار دارد . در زمینه مطبوعات ۷۰ درصد رسانه های گروهی غرب در اختیار بانکداران صهیونیست است وهفت نفری که در راس سه بنگاه عظیم خبری – تصویری آمریکا قرار دارند و تمام اخبار روزانه آمریکا وجهان را به اطلاع مردم می رسانند همگی صهیونیست اند . ۳۳ نفر از کسانی که رسانه های جهان را در انحصار دارند تماما از سرشناس ترین صهیونیست های جهان هستند . در ایالات متحده مردی صهیونیست و میلیاردر با نام روبرت موردوخ زندگی می کند که به تنهایی در هر روز ۳ میلیون نسخه روزنامه و در هر هفته ۴ میلیون نسخه مجله و هفته نامه منتشر می نماید .

در بعد علمی تحقیقاتی نیز به گفته استاد شهید مرتضی مطهری (ره) ۹۰ درصد از بزرگترین اسلام شناسان دنیار را دانشمندان یهودی تشکیل می دهند . آنان نه تنها در مورد اسلام شناسی فعالیت های بسیاری کرده اند ، بلکه در زمینه هنر ، ادبیات ، روانشناسی ، جامعه شناسی ، سیاست صنایع اتمی ، ژنتیک وسایر رشته های حساس وحیاتی علوم نیز دارای تحقیقات گسترده ای هستند و از رهگذر این تحقیقات رویای ریاست و سروری بر جهان را در سر می پرورانند .

در بعد هنر نیز در زمینه های مختلفی چون موسقی ، نقاشی ، مجمسه سازی و سینما سرمایه گذاری کرده اند . از میان هنرهای نامبرده هنر هفتم به دلیل فراگیریش به طرز عجیبی مورد توجه صهیونیست ها قرار گرفته است تا از این طریق بتوانند آرامان های ظالمانه خود را بر فکر و روح و احساسات ملل جهان سوم و پیشرفته تزریق نمایند . دلیل این مدعا آنکه کمپانی های معروف فیلمسازی توسط یهودیان اداره می گردد و بخش عمده ای از تولیدات هالیوود زیر نظر آنان انجام می گیرد که این تولیدات ۸۰ درصد نیاز مردم جهان را برطرف می نماید .

از آنجا که مذهب برای عموم انسان ها جاذبه خاصی دارد این کمپانی های بزرگ یهودی با استفاده از این حربه دست به ساختن فیلم هایی چون ۱۰ فرمان و حضرت مسیح (ع) زده اند . از سوی دیگر با ارائه فیلم هایی از کوره های آدم سوزی یهودیان در جنگ جهانی دوم توسط آلمان ها ، سعی بر این دارند تا در مقابل دیدگان مردم جهان خود را مظلوم جلوه داده و در تجاوز به فلسطین بر حق بدانند . مجسمه طلایی جایزه اسکار در مسابقات جهانی انتخاب فیلم برتر ، یادآور مجسمه طلایی قوم بنی اسرائیل است .

صهیونیسم به عنوان یک ایدئولوژی فعالیت های سیاسی و تروریستی شبکه بین المللی بزرگ یهود را رهبری می کند و این مکتب زمانی در صحنه  جهانی حضور یافت که کاپیتالیسم غربی راه گذر به مرحله امپریالیسم را بر خود هموار می نمود . درسال ۱۹۴۸ روسای سیاسی آمریکا به این نتیجه رسیدند که استراتژی صهیونیست ها این است که آمریکا را در رشته عملیاتی که همواره گسترده تر  و ژرف تر می شود درگیر کنند تا به تمام اهدافشان دست یابند ، این سند اهداف صهیونیست ها راچنین بر می شمارد :

۱ / برقراری حاکمیت یهودیان بر بخشی از فلسطین

۲/ جلب موافقت قدرت های بزرگ با مهاجرت نامحدود یهودیان به اسرائیل

۳ / گسارش حاکمیت یهودیان بر سراسر فلسطین

۴/ گسترش حاکمیت یهودیان بر اردن و بخش هایی از لبنان و سوریه

۵/ برقراری سر کردگی نظامی و اقتصادی یهودیان بر سراسر خاورمیانه

در این سند هم چنین اضافه شده که تمام مراحل این برنامه برای رهبران متعصب یهود به یک اندازه مقدس است .

حسن ختام این متن را سخنی زیبا از امام راحل قرار می دهیم که ما مسلمانان خار چشم صهیونیسم هستیم و از این خوشبختی که خداوند به ما عطا فرموده است خوشحالیم . اسرائیل غده ای سرطانی است و باید از میان برداشته شود .

انتهای پیام /م

لینک کوتاه : http://www.hormoz.ir/?p=345502
این خبر را به اشتراک بگذارید
دیگر رسانه ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

7,789 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

یادداشت

گفتگو

اقتصادی